fbpx

Сaтaнинські дні у травні: що не можна робити жінкам і чого слід остерігатися

У місячному календарі існує так звані сатанинські доби. Ще з давніх-давен ці дні вважалися критично несприятливими, невдачливими, небезпечними і переворотні для життя людини, так як час їх настання збігається з часом зміни місячних фаз. Саме в цей час Чорний Місяць (Поворотний Місяць) – частина, невидима з Землі, і має прямий вплив на людину, роблячи його більш уразливим, роздратованим, схильною до стресів і перепадів настрою.

Такими несприятливими днями, змінюваними фазами Місяця, є 9, 15, 23 і 29 місячна доба. Кожна з них мають особливий вплив, тому і заходи протидії існують для кожної різні. Головне слід зрозуміти, що для того щоб максимально себе убезпечити від негативного впливу Місяця в дані дні, слід чітко усвідомлювати, що причина низки невдач і поганого настрою криється не в самій людині, а у впливі на нього ззовні.

Такі дні мають свій цикл і повторюються кожен місяць. Заглядаючи в місячний календар, слід відзначати такі несприятливі дні і намагатися:

  • не планувати важливих зустрічей
  • не починати нові справи
  • не будувати плани
  • не призначати опеpaції
  • не здійснювати операції і великі покупки

9-a місячна доба (Летюча миша)- можe бути наповненa тривогою, страхом і панікою. Не варто піддаватися даним почуттям і думкам. А ось обману з різних сторін слід побоюватися. Так само слід бути пильним і не піддаватися спокусам і ілюзіям. Щоб уникнути зайвий раз конфліктної ситуації, варто стримати свою гординю, постаратися стримувати свої емоції і просто провести цей день в тихій, затишній і сімейній обстановці. Так само в цей день можуть снитися «погані» сни – не вірте їм, ці сни не бувають віщими і не несуть, насправді, ніякої небезпеки.

Читайте також: “Ніколи не представляйтеся Танею і не просіть чашку чаю”: 10 речей, які краще не робити у Польщі

15-а місячна доба (Змій) – день, коли слід постаратися встояти перед різними спокусами і поганим впливом. У цей день так само може напасти непереборна лінь, з якої буде вкрай важко впоратися. Негативні емоції можуть просто зашкалювати, але їх слід стримувати при собі, щоб не ускладнити відносини на роботі або зі своїми близькими і рідними. Цей день краще присвятити своєму духовному розвитку.

Можна зайнятися медитацією і йогою. У ці дні можуть наснитися знакові сни, тому слід постаратися запам’ятати якомога більше деталей з нього. Можливо, саме в цьому сні криється важлива інформація.

23-а місячна доба (Крокодил) – це дуже важкий енергетичний день, найчастіше провокує напади агресії. Щоб стримати свій запал, необхідно уникати громадських місць, а перебуваючи вдома краще направити свою енергію на прибирання квартири, ремонт поламаних речей, зайнятися спортом або іншої фізичної діяльністю. Зміст снів у цей день необхідно інтерпретувати з точністю навпаки.

29-а місячна доба (Спрут) – це одні з найнебезпечніших і негативних днів у місяці. Вас можуть переслідувати панічні атаки, необґрунтований страх і депресія, сплеск негативного ставлення до всього навколишнього.

У цей день не можна починати нічого нового, так як це, як мінімум не принесе ніяких результатів, як максимум може навіть нашкодити. У 29-у місячну добу слід уникати будь-яких фізичних навантажень, включаючи ceкс. Сни в цей місячний день, можуть бути стpaшними, хоча насправді вони ніколи не збудуться.

Джерело.

You cannot copy content of this page