Секрети справжнього жіночого щастя: завжди поважайте себе і ніколи не допомагайте чоловікові

Жінки, іноді з найкращих спонукань, здатні робити вчинки, які не тільки не допомагають, але навіть шкодять чоловікові. Як правильно мотивувати чоловіка, як його надихати і чому йому ні в якому разі не можна допомагати?

Часто від великої любові, жінка заради чоловіка готова покласти на кін усе, навіть саму себе. Працювати на трьох роботах, поки він знаходиться в творчому пошуку, чекати, коли “все налагодиться”, вірити в те, що він розлучиться або скоро одружиться. Жінка так може жити довго і в тому, що нічого так і не виходить звинувачувати себе, думаючи, що вона мало старається.

Чому не можна допомагати чоловікові? На жаль, жінка дійсно винна, але не в тому, що мало старається для стосунків, а в тому, що перетягнула ковдру на себе і зайняла активну чоловічу позицію, зробивши роль чоловіка просто безглуздою. Поки жінка забезпечує родину, чоловік не буде цього робити, або буде робити для галочки.

Чоловік повинен бути чоловіком, навіть в разі невдачі або проблем, з ним ніколи не можна сюсюкати, жаліти або надмірно співпереживати. Перестаньте закривати очі на безвідповідальність, відверту лінь і хамство. Тільки жінка з низькою самооцінкою здатна це терпіти і постійно прощати, кожен раз знаходячи виправдання.

Дорослий чоловік здатний впоратися зі своїми труднощами, знайти вихід зі складної ситуації і ще допомогти вам. Головне його підтримувати і правильно мотивувати, а не брати на себе його обов’язки в прагненні допомогти.

Як правильно підтримувати чоловіка:

вірити в нього і бачити тільки кращих якості. Не обов’язково навіть про це говорити, вашого щирого захопленого погляду буде достатньо;

створити вдома гармонію і затишок;

бути у відмінному піднесеному настрої.

Як зробити, щоб чоловік став успішним? Чоловік найкраще “росте” через складнощі, адже тільки виходячи із зони комфорту, людина здатна до змін у своєму житті і розвитку. Як би це жopстко не звучало, але поки ви допомагаєте своєму чоловікові, поки йдете влаштовуватися на третю роботу, він розслабляється і втрачає повагу до себе.

Мотивуйте чоловіка, підтримуйте його, будьте для нього надійним тилом, але не беріть на себе його чоловічі функції. Нехай він через гречку і неоплачені рахунки відчує весь дискомфорт ситуації і почне ворушитися. Відповідальність за сім’ю – це обов’язок чоловіка, тому дозвольте йому в повній мірі її відчути. Ваші постійні поради і повчання, ваша жалість і постійне прагнення допомогти – вбuвaють в чоловікові його чоловіче начало.

Читайте також: Три чоловічих помилки, які гарантують зраду дружини

Поруч з чоловіком повинна бути жінка, а не чоловік у спідниці. Займіться собою, своїм розвитком, зовнішністю, поверніть собі якості, властиві справжній жінці. Жінка, яка поважає себе і знає собі ціну – кращий мотиватор для чоловіка. А якщо чоловік не цінує вас, не береже, не не бере за вас відповідальність, значить це просто не ваш чоловік і чим раніше ви його відпустите, тим швидше зустрінете свого. Повірте в свого чоловіка і дайте йому шанс стати для вас героєм.

Джерело.