fbpx
Життя

Сергій – це чоловік на все життя. За ним, як за кам’яною стіною. Втомилася від постійної брехні, від постійної остраху, що все відкриється

На першому курсі університету познайомилася із Сергієм. Дуже скромний, добрий, привабливий хлопець. Він дивився на мене очима відданого цуценя і терпляче чекав і сподівався на взаємність.

Насолоджуючись лише невимушеним спілкуванням. Але я тоді була шалено закохана в хлопця з потоку. Всі думки були зайняті лише ним.

А з Сергієм весело проводила час на перервах між парами, постійно виглядаючи з-за його спини об’єкт своїх дівочих мрій.

Його звали Матвій. Він був гарний і міцний, як стіна. Пізніше ми почали частіше спілкуватись, проводити разом багато часу. Але про серйозні стосунки не йшлося.

Я терпляче чекала два роки. Плакала ночами в подушку і вірила, що колись він прокинеться і зрозуміє, який скарб знаходиться поруч із ним, і ми житимемо довго і щасливо.

Думаю, багато дівчат через це пройшли у юному віці. Але дива не сталося. Я подорослішала, і цінності у житті стали змінюватися.

Весь цей час Сергій був поруч. Дзвонив мені вечорами, робив за мене курсові. Іноді ми гуляли, але про стосунки речі не йшло.

Читайте також: Врятувати шлюб? Це не наша квартира, такі правила були ще до нього, і їх потрібно дотримуватись.

Я звикла до нього як до рідного. Більш доброї та відданої людини я не зустрічала у своєму житті до цього дня. І я вирішила і зробила крок назустріч. У нас розпочався роман.

За весь час стосунків я жодного разу не зазнала того хвилювання, властивого всім закоханим. З ним було добре, затишно, тепло.

Він носив мене на руках і був вдячний за кожну годину, проведену разом. Хочу ще додати, що він дуже працьовитий, розумний та порядний. Після закінчення інституту різко пішов угору і жодного разу не глянув на іншу дівчину.

Подруги заздрили, я була щасливою, і ми готувалися до весілля. Це збоку. Але в душі жило постійне відчуття, що чогось не вистачає. Я не уявляла своє життя без нього.

Він був найріднішим і найближчим чоловіком. Але хотілося емоцій, переживань. Всі казали, що я маю бути щаслива а не вигадувати собі щось.

Я перейшла на іншу роботу. Коли я увійшла вперше в кабінет на співбесіду, перше, що я побачила – це очі мого майбутнього начальника. Він був старший за мене на рік і зовні зовсім не схожий на ідеал мого чоловіка. Але ці очі…

За два дні він запросив мене на побачення. І помчало. Я приховала від нього, що не вільна. Закохалася по вуха. На той момент я вже жила з Сергієм, але ми не були одружені.

Вадим говорив такі компліменти, так дивився. Я не встояла. Сергієві я нічого пояснювати не стала, просто сказала, що нам треба пожити окремо, розібратися в собі. Я не розірвала остаточно з ним стосунків, приховувала від нього, що в мене є інший.

З Вадимом все складалося досить гладко. Ми були по вуха закохані одне в одного. Він хотів сім’ю, дітей. Мене щось тримало. Я почала бачити в ньому все більше недоліків, і мені хотілося все кинути і втекти назад до свого Сергія.

Але Вадим мене не відпускав. Ось так і протікало моє життя «на два фронти». З ким це траплялося, зрозуміють мене.  Телефон на беззвучному режимі, постійні прогулянки із подругами, на роботі затрималася.

Обоє щось підозрювали. Обидва наполягали на спільному проживання і обидва завжди були дуже зайняті, так що в мене залишався час і на подруг. Ви спитаєте, чим усе це закінчилося? А нічим, то й живу вже три роки.

Час іде, треба визначатися, але не можу. Духу не вистачає сказати одному. Та й кому з них? Теж треба вирішити. У Вадима я закохана й досі. Мені з ним цікаво.

Він приваблює мене як чоловік у фізичному плані, але він невиправний і може будь-якої миті піти.

А Сергій – це чоловік на все життя. За ним, як за кам’яною стіною. Але дуже часто стає нудно.

Втомилася від постійної брехні, від постійної остраху, що все відкриється. Може, хтось не зрозуміє мене і засудить, а хтось зробить правильні висновки і не повторить моєї помилки.

А де я помилилася, вам судити.

You cannot copy content of this page