fbpx

Серпень принесе кардинальні зміни: останній місяць літа дає шанс позбутися від усього, що заважало рухатися до своєї мети

Телець

Для Тельців місяць буде непростим: вони зіткнуться з обманом з боку нових знайомих, в тому числі це стосується і особистого життя. Активізуються заздрісники, тому представникам цього земного знака належить протриматися, залишаючись в ясній свідомості. Тільки в цьому випадку Тельцям вдасться відокремити істину від фальші.

Рак

Ці водні знаки в серпні зможуть просунутися в навчанні або пошуку роботи. На думку астролога, в серпні до Раків проявлять прихильність і зірки, і планети, завдяки чому деяким представникам цього знаку вдасться знайти своє призначення. Найголовніше – не впадати в відчай, так як бездіяльність здатна погіршити ситуацію.

Лев

А ось Левам зірки дарують урок на впевненість в собі в серпні. Якщо вони будуть усвідомлювати, що успіх залежить від них – досягти цілей буде дуже легко. Також Левам важливо позбутися від тривоги і почуття самотності. З ними представникам цього знаку буде не під силу змінити і сьогодення, і майбутнє.

Діва

Як і Тельців, Дів чекає цікавий період, не позбавлений труднощів. В даний час у тих, хто народжений під цим сузір’ям, є проблеми в особистому житті. Щоб вирівняти ситуацію, Дівам потрібно навчитися правильно розставляти пріоритети. У серпні їм краще концентруватися не на романтиці, а на кар’єрі та фінансах.

You cannot copy content of this page