fbpx

Сестра вся в сльозах дзвонить розказує всю ситуацію і просить поради у мене, як вона має вчинити, бо її виживають власні діти з хати

Хочу поділитися однією історією нашої сім’ї .

Я а вже 20 років як вийшла заміж і живу окремо з своєю сім’єю в іншому місті. У мене є дві сестри старша, яка також давно вийшла заміж і живе окремо і молодша, про яку і буде іти мова.

Молодша сестра вийшла заміж і лишилась жити у будинку де ми виросли.

І ось маючи вже дві дочки неповнолітні, сестра вирішує записати будинок на старшу дочку.

Без нашого відома вговорює нашу стареньку маму, яка нічого не розуміє в цих документах, переписати будинок.

Ми б і не знали цього, як би одного разу приїхавши відвідати маму вона б не проговорилася. Жити я маю де і не потребую цієї хати, просто трохи образливо що ніхто слова не сказав.

Я вирішила вдати вигляд, що мені байдуже, тільки сказала що не знати як складеться життя у дітей, а вона вже записала будинок.

Ішли роки, старша дочка сестри вийшла заміж. Зять ще той “подарок”…

Хата не велика, появились онуки місця для всіх мало.

І ось одного разу при сварці дочка сказала, що хата на ній а мама тут ніхто, зять і дочка наполягли, щоб мама пішла жити до чоловіка.

У якого є будинок, але разом вони ніколи не жили.

Сестра вся в сльозах дзвонить, розказує всю ситуацію і просить поради у мене, як вона має вчинити, бо її  виживають власні діти з хати.

Я звісно розрадила її, але нагадала всі слова, коли вона нікого не повідомивши підмовила стареньку нашу маму переписати будинок на онучку, тому що думала, що ми з сестрою будемо хотіти частину будинку.

Така от історія.

Хотіла бути хитрою, а лишилась без даху над головою.

Автор: Весняна

You cannot copy content of this page