Шести із усіх знаків Зодіаку 25 листопада зазнають невдачі , щастя обійде стороною, все валитиметься з рук, неспокій, сіра смуга заповнить день.

Ретроградний Меркурій все активніше набирає прав — і це негайно позначиться 25 листопада на кожному знаку зодіаку.

Телець

Тельцям сьогодні доведеться відстоювати свої права та принципи, це буде період активної боротьби. Не виключені труднощі у відносинах із сім’єю або ж з другою половинкою. Астрологи впевнені, що цього дня їм допоможе впоратися з проблемами лише їхня розважливість.

Рак

На Раків чекають труднощі, що стосуються сімейних відносин і роботи. Сьогодні представникам зодіакального кола доведеться відстоювати власні принципи та інтереси. Цього дня у Раків може з’явитися непорозуміння у спілкуванні з коханою людиною. Щоб упоратися з труднощами, їм потрібно керуватися лише своєю розважливістю.

Лев

Астрологи впевнені, що цей день є чудовим періодом для відвертих розмов, оскільки це допоможе вирішити непорозуміння у відносинах з другою половинкою.

Скорпіон

Скорпіонам несприятливе становище зірок обіцяє труднощі щодо кар’єри. Все складатиметься не так, як хотілося б представникам зодіакального кола. Зокрема, на Скорпіонів чекають непередбачені витрати, а також складнощі у відносинах з оточуючими.

Стрілець

Стрільцям, щоб сьогодні уникнути непотрібних питань та труднощів, потрібно виявити розуміння та свою здатність до емоційної гнучкості. При цьому не треба боятися висловлювати свою думку, впевнені світила. Представники знаку зодіаку будуть сповнені енергії і зможуть вирішити всі труднощі, що виникли на їхньому шляху.

Водолій

Водоліям зірки обіцяють також досить напружений день. Їм, згідно з гороскопом, треба бути гранично уважними. Разом з цим варто виявляти обережність у спілкуванні з родичами та друзями, інакше проблем не уникнути.