Щаслива родина — це праця. Десять способів невдало одружитися

Мабуть, усі знають милу романтичну комедію «Як втратити хлопця за десять днів» із Кейт Хадсон і Метью МакКонахі у головних ролях, тому переповідати не буду. Але для тих, хто все ж не в курсі, суть така: журналістка заради статті повинна продемонструвати на практиці типові помилки дівчат, які призводять до того, що хлопці втікають і роблять так, щоб їх більше не знайшли.

А ми підемо далі й поговоримо про десять способів невдало одружитися. Чому саме десять? Бо люди повинні мати вибір навіть у тому, як саме псувати собі життя. Насправді, достатньо використати й один спосіб, аби перетворити подружнє життя на маленьке пeкло; але є і такі відчайдухи, які використовують одразу декілька — мабуть, щоб закріпити ефект.

Спосіб перший:

робіть ставку на «хімію» — вам добре разом і це головне, все інше не має значення. Не переймайтеся рештою — доброта, відповідальність, бажання мати спільних дітей, стриманість і чесність — все це другорядне, коли вирують «хімічні реакції». Та після одруження ви зрозумієте, що певні процеси завершилися, а нові ніяк не розпочинаються — ніяк не знаходиться спільна мова з еґоцентричною особою, яка не готова до відповідальності, не хоче думати про інших, не радить собі з труднощами, не налаштована давати, хоче лише брати.

Спосіб другий:

вас щось не влаштовує, турбують якісь риси характеру, поведінка чи погані звички потенційної «другої половинки»? Не переймайтеся! Переконайте себе, що людина зміниться після одруження, і не звертайте увагу. Закрийте очі й вуха, нехай живе ілюзія про те, що через кохання до вас він/вона зміниться на краще і перестане робити все те, що би ви хотіли, аби вона перестала робити і перестала бути такою, як зараз. Якщо ви не готові приймати, терпіти і радіти із життя з людиною такою, як вона є, то будете гірко розчаровані тим, що ніяких магічних перетворень не відбулося.

Спосіб третій:

не обтяжуйте себе з’ясовуванням того, наскільки збігаються ваші інтереси і життєві цілі.  Це не важливо, що ви на різних рівнях духовного розвитку, у вас відсутні спільні інтереси й абсолютно відмінні життєві цілі, адже головне що? Див. п. 1 — хімія! Адже ніхто нікому нічого не винен, так? Та мине декілька років і ви гостро відчуєте, що борги таки є, але вам їх не віддали, і це пригнічує і змушує почуватися розчарованими та ображеними. Жаль за втраченим часом, біль від образ і взаємних докорів підведуть вашу сім’ю до межі, на якій треба буде спинитися, щоби прийняти рішення про те, що далі.

Спосіб четвертий:

Нехай вашим гаслом буде: «Думай як я, відчувай як я, живи як я!» Хоча, якщо з таким підходом вам узагалі вдасться вмовити когось із вами одружитися, то це буде факт, вартий окремого опису.

Спосіб п’ятий:

Поживіть разом, перевірте свою iнтuмну сумісність. І ось уже те, що мало бути розвагою без зобов’язань, стало головною причиною найсерйозніших рішень у вашому житті, а примус зазвичай породжує бунт і неприязнь. Отак починається розлад у сім’ї, яка народилася з безвідповідального ставлення до iнтuмних відносин.

Спосіб шостий:

Життя — як свято! Поруч потрібні люди, які вміють «відриватися», а не підставляти плече. Ні? Тоді, може, таки спитаєте себе, чи він/вона викликають повагу та довіру, перш ніж одружитися? Ой? Ви вже одружені? Ну, тримайтеся тоді, успіхів вам у роботі, щастя, здоров’я

Спосіб сьомий:

не зважайте на те, що не можете до кінця бути собою поруч із коханою людиною. Хочете поговорити відверто, та не маєте відчуття довіри до партнера? Не хвилюйтеся, рано чи пізно ви і незчуєтеся, як знайдеться хтось, хто вас вислухає, зрозуміє, пригорне — і ось ви вже пишете заяву на розлучення й цікавитеся у настоятеля, що потрібно, аби подати таку ж до церковного суду.

Спосіб восьмий:

почуваєтеся самотніми й нещасними? Ваше життя порожнє і позбавлене радості? Як інакше ви зможете зрозуміти, що проблема всередині вас? Тільки створивши сім’ю ви уповні зрозумієте, що ваше відчуття самотності та схильність до депресії нікуди не зникли, більше того — все це почало деструктивно впливати на вашу «половинку», й ось замість розрадити вас і зробити щасливим, одруження розчарувало та зробило вас ще більш нещасним, і не лише вас.

Спосіб дев’ятий:

Кому взагалі потрібне оте з’ясовування стосунків, ви ж із тих пар, що ніколи не сваряться.  Для всіх ви ідеальна пара. Але чи для себе навзаєм також? Ви не бажаєте опускатися до дріб’язкових з’ясовувань усіх непорозумінь, і це правильно — скоро всі ваші невдоволення сягнуть критичної маси і станеться біґ-бенґ, і все — вже немає з ким щось там з’ясовувати: ви знову у пошуку.

Спосіб десятий:

жодний із вище вказаних способів вас не зацікавив? Тоді, може, цей? Одружіться із кимось «безхребетним», знайдіть собі когось, хто буде від вас залежати, адже це так прекрасно, що є у цьому світі хтось, готовий повністю розчинитись у вас. Зате такими людьми легко керувати, вони завжди зроблять те, що ви їм скажете, і будуть хотіти того, що хочете ви. Звісно, їх потрібно буде штовхати у спину або постійно тягти за собою, але це ж така дрібниця… Хіба можна від цього втомитися, розчаруватися і почати раптом хотіти, щоби поруч була особистість із власними амбіціями та цінностями? Риторичне.

Як бачите — нічого нового. Люди з покоління в покоління роблять ті самі помилки і страждають від наслідків. Народжують дітей, яким доводиться рости у неповних сім’ях, самі також страждають від самотності та накопичують комплекси. Щаслива родина — це праця. Якщо хтось обіцяв вам, що все складеться само собою, — вас надурили.

Мораль: якщо дуже хотіти і трошки постаратися, то можна врятувати навіть приречені на перший погляд стосунки. Головне — дати собі шанс.

Читайте також: Якими є жінки, яких у шлюбі ще більше люблять, ніж до нього?

За матеріалами видання: CREDO