Щасливчики червня: хто зі знаків Зодіаку потрапив до “білого списку” Всесвіту

Овен

Попри те, що початок червня для представників даного знаку буде активним, а в якійсь мірі метушливим і складним, потім настають позитивні зміни.

“Мало того, що в червні буде Марс в Овні, так ще й планета великого щастя Юпітер розташується в цьому знаку. Тому в червні Овен буде найбільшим щасливчиком”, – сказав Влад Росс.

Він уточнив, що у Овнів в цьому місяці круто зміниться кар’єрна сфера. Експерт застеріг і від певної небезпеки – представникам даного знака варто бути особливо уважними в поїздках в кінці червня, адже тоді можуть бути невдачі і навіть ДТП.

Телець

Тельці в цьому місяці направлять всі свої сили на те, щоб поліпшити матеріальний стан. Саме тому у багатьох будуть зміни в діловій сфері.

“Накопичивши або заробивши хорошу суму, Тельцю не варто поспішати її спускати на спонтанні покупки – краще знайти надійний спосіб вкладення, щоб гроші годували в майбутньому. Тим більше, Тельцю не варто заздрити тим, хто успішніше і багатше, ніж він”, – сказав астролог.

Влад Росс уточнив, що у представників даного знака буде вдалий місяць, тому буде багато можливостей виправити свій грошовий стан.

Лев

Для Левів червень цього року – ідеальний час, щоб реалізувати цілі і плани, про які той давно розмірковує. Влад Росс каже, що Левів чекають позитивні зміни в роботі – підвищення, новий великий проект, вдалі бізнес-пропозиції і угоди.

Водолій

Представників даного знаку чекає насичений місяць в плані спілкування. Яскраві події і хороші новини нарешті повернуться в їхнє життя після тривалої паузи. Однак експерт попереджає – важливо розставити пріоритети, щоб не втратити роботу, сім’ю, друзів.

“У червні Водолія чекає удача в любові. Можливі любовні пригоди, причому чимала кількість. Якщо представники цього знака ще не зустріли свою обраницю або обранця, то червень в цьому плані буде дуже сприятливий”, – прокоментував Влад Росс.