Щасливі імена для дівчаток, народжених у 2020 році

2020 рік пройде під егідою Білого Сталевого Щура. У східному календарі цей період називається часом сім’ї. Це ідеальний рік для пошуку другої половинки, для весілля, для великих змін у всіх сферах. Народження дитини буде хорошим кроком на шляху до зміцнення сімейного щастя. Джерело

Згідно зі східним вченням, ім’я дівчинки повинно асоціюватися з любов’ю. Саме тому найкращим ім’ям стане Любов, так як воно за змістом і енергетиці підходить 2020 році ідеально.

Гарне ім’я в 2020 році – Анна, яка означає «благодатна». Також можна назвати дочку Софією, що з давньогрецької означає «мудра». Добрими будуть імена з яскравою творчою енергетикою. Сюди можна віднести ім’я Лідія, що означає «музична».

Вибір імені по нумерології

2020 рік пройде під впливом Четвірки. Це число являє собою з’єднання чотирьох стихій. Це дуже стабільне і сприятливе число для народження дитини.

З іншого боку, це буде високосний рік, тому нумерологи відзначають деяке присутність негативної енергії. В такий час особливо важливо називати дитину ім’ям, що приносить удачу: Дар’я, Віра, Христина, Єва, Людмила, Маргарита.

Вибір імені на основі астрології

Весна і осінь. Планети і зірки будуть дуже активними і непередбачуваними. З цієї причини дівчаткам, народженим навесні і восени 2020 року, варто давати імена, які будуть врівноважувати їх енергетику. Сюди можна віднести такі: Марія, Регіна, Інна, Євгенія.

Читайте також: Щасливі імена для хлопчиків, які принесуть успіх у 2020 році та стануть оберегом малюку

Зима. Взимку енергія планет буде дуже спокійною, тому астрологи і експерти радять давати дівчаткам сильні імена: Світлана, Злата, Вікторія, Вероніка, Олександра, Валерія, Владислава.

Літо. Тепла пора року відзначиться стабільністю зірок і планет. В цей час експерти радять вибирати будь-які імена. Головне, щоб ім’я дитини подобалося і татові, і мамі. Тоді воно стане воістину щасливим.