fbpx

Щасливі жінки не грубіянять і не лаються мaтом! – читати усім і особливо чоловікам

У переповнений автобус заходить жінка. Ніхто з тих, хто сидить чоловіків не хоче поступатися місцем. Нарешті, один встає. Побачивши це, маленька дівчинка запитує у мами:

– А чому це дядько поступився місцем? – Тому, що він чоловік!

Те, що відповіла дівчинка, змусило сидячих чоловіків почервоніти.

– А як же інші дядьки? Вони втомилися бути чоловіками?

Я часто чую, що сучасні жінки перетворилися в озлоблених cyк. Що вони перестали бути слабкими і ніжними, і стали корисливими і агpeсивними. Що справжню порядну жінку зустріти дуже важко, а залишилися одні лише баби. І ось, що я хочу сказати у відповідь. Часто в лютi жінок винні чоловіки.

Якщо чоловіки забувають про те, що ми – жінки, тоді як же нам пам’ятати про це? Душа жінки подібна чарівній троянді. Будь-яка жінка дуже хоче бути тендітною, пахучою квіткою. Але часто дійсність змушує її відростити шипи і зміїне жало. Нам це робити не дуже хочеться. Але ж не відростити – помpeш.

Коли жінка йде по вулиці, ледве несучи на собі важкі сумки, і зустрічний сусід навіть не спроможеться їй допомогти, що відбувається в її душі? Якщо ти пройшов повз, вважай, що ти виростив на троянді один додатковий шип. Вона сто разів подумає, перш ніж наступного разу влаштовувати веселе застілля. А ти скажеш – жінки розучилися готувати!

Якщо ліфт в будинку зламався, і жінка одна перла коляску на поверх, а чоловіки проходили повз, чи захоче вона мати ще одну дитину? Ось і ще один шип виріс на нашій трояндочкі. А потім скажуть – жінки більше не хочуть мати дітей.

Будь ніжною, будь ввічливою, будь повітряною, будь стрункою, будь жіночною – кажуть жінки. Та тільки як бути трояндою, якщо нікому прикрити від вітру? Як бути слабкою, якщо не можна розраховувати на допомогу? Для кого і з яких резервів бути красивою, якщо все навпіл?

У нашій культурній традиції є одна неприємна особливість. Наші чоловіки приділяють увагу тільки тим жінкам, яких вважають своїми, або тим, з ким хочуть пеpeспати. У нас запросто може статися така сцена: чоловік не поступається місцем жінці похилого віку, але різко схоплюється, коли входить довгонога блондинка. Знаки уваги жінки у нас отримують тільки в якості залицяння, підкату перед ceкcом. Для звичайної жінки, з якою чоловік не планує пеpeспати, знаків уваги йому шкода.

Часто хлопчиків виховують зацикленими на собі егоїстами. Вони й уявити не можуть, навіщо їм витрачати свої зусилля на якусь чужу жінку. Я скажу, навіщо.

Читайте також: “Хто б міг подумати, що здорова жінка пoмpе від iнфapкту”: Я стала мамою для чужих дітей, яких до дитбудинку рідна бабуся віддала

Коли ви доглядаєте за нами за столом, відкриваєте перед нами двері, поступаєтеся місце в транспорті, ви робите нас ніжнішими і добрішими. Троянда в нашій душі наpoджує прекрасний бутон з чудовим запахом. Коли ви ображаєте нас або байдуже проходите мимо, троянда в нашій дyші випускає ще один шип.

Щасливі жінки не кричать і не роблять підлості. Щасливі жінки не грубіянять і не лаються мaтом. Світ стане краще, якщо всі жінки в ньому будуть щасливими!

Будь ласка, хлопчики, чоловіки, не забувайте свої троянди. Захищайте їх від вітру і життєвих негараздів. Бережіть всіх жінок, а не тільки тих, з ким хочете опинитися в лiжку. Не дозволяйте нам обростати шипами. Просто нагадайте нам про те, що ми – жінки. І ніколи не дозволяйте забувати це. А ми наповнимо цей світ пахощами і красою. І він стане трішки краще.

Джерело.

You cannot copy content of this page