fbpx

Що чекає кожен зі знаків Зодіаку в особливий день 02.02.2020. І не забудьте загадати бажання

Овен

День може позбавити Овнів підприємницької жилки і зробити залежними від матеріального. Потяг до стабільності, передбачуваності, осілості тимчасово переможе спрагу подвигів і пригод. Позитивні сторони такої трансформації — практичність і грунтовність. Відповідний момент для планових придбань і поповнення запасів. Рекомендується пауза в активних клопотах, привал в дорозі, якісне харчування. Джерело

Телець

Сьогодні Тельцям потрібні частка здорового егоїзму і далекоглядність. Не варто квапити події, краще отримати користь і радість з поточної ситуації. Це невдалий момент для переговорів або оголошення про подальші наміри. День підходить для закріплення ваших юридичних, матеріальних і професійних позицій. Діючи в своїх інтересах, важливо не забути і про тих, хто залучений у ваші плани на майбутнє.

Близнюки

Сьогодні головним предметом інтересу Близнюків повинні залишатися матеріальні тили і інші практичні теми. Зірки радять відкласти починання, поїздки, знайомства, включення в новий дослідницький або навчальний цикл. Відпочивати краще в стабільній захищеній обстановці. Не варто протестувати проти усамітнення: воно допоможе вам перезавантажити мозок або розчистити навколишній фізичний простір.

Рак

Сьогодні Ракам зірки радять закріпити позитивний сценарій на майбутнє, зробивши при цьому ставку зовсім не на спілкування. У будь-якій симпатії буде частка розрахунку, а кращою сполучною ланкою стане спільність практичних інтересів і ресурсів. У цьому випадку вас буде «не розлити водою» з друзями, партнерами, колегами або родиною. Відповідний момент для зміцнення шлюбних уз, цехової і дружньої солідарності.

Лев

Сьогодні Левам зірки радять відмовитися від прямого діалогу, або звести спілкування до мінімуму. Розпочата у цей день розмова, як і укладений союз, може завести в глухий кут. Переговори, знайомство, виступ перед публікою, дружню бесіду краще відкласти. Замість цього, варто знайти нестандартний спосіб дати зрозуміти потрібним людям, що ви їх друг, вони можуть не сумніватися у вашій лояльності і надійності.

Діва

Сьогодні Дівам не варто проявляти надмірний ентузіазм і квапити події в бажаному напрямку. Це щасливий день, якщо ви не станете претендувати на роль лідера і гуру, покладіться на долю чи на вищі сили. Зірки підказують, що ініціативу вам зараз краще віддати іншим людям, з тим, щоб дочекатися від них знаку чи натяку. В тому, що зворотній зв’язок незабаром послідує, можна не сумніватися.

Терези

Терезам варто використовувати цей день для стабілізації своїх позицій серед інших людей, закріплення в якій-небудь системі або програмі. Не варто віддавати задарма свою законну частку в “спільному котлі”. Ви можете знайти спонсора або виступити в цій ролі. Відпочинок, включаючи сімейний, краще планувати завчасно. Варто приділити увагу забезпеченню необхідним, матеріальній базі, страховці, загальній безпеці.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіонам краще прийняти правила гри, задані ззовні. Запропонований сценарій багато в чому співпаде з вашими довгостроковими інтересами. Забути розбіжності і структурувати відносини допоможе розумна дистанція. Вибудовуючи кордони, важливо не захопитися і не збудувати глуху стіну між собою і потрібними людьми. Наприклад, відмовляючись від зайвих суперечок, не варто закривати можливість діалогу як такого.

Стрілець

Стрільцям корисно підтримати порядок вдома, на ввіреній їм території, а також там, де йде або невдовзі закипить робота. Спланувати недільний день допоможуть нудні, але надійні інструкції та стандарти. Важливо врахувати самопочуття, фінансові ліміти, потреби вихованців. Створений план не варто міняти: це не найкращий момент для вашої особистої ініціативи, для перебору варіантів, авантюр і вільної творчості.

Козоріг

Ця доба радує Козорогів стабільністю і передбачуваністю. У відносинах є надія на гармонію або ясність. Випадкові думки і капризи втратять актуальність. Для багатьох справ підійде знайомий алгоритм, спосіб або сценарій, що подіє на вас заспокійливо. День гарний для відпочинку, зустрічей, косметичних процедур і шопінгу по перевірених шаблонах. Варто почекати з новою поїздкою або контактом.

Читайте також: Любовний гороскоп з 3 по 9 лютого: комусь тиждень обіцяє бурхливий і тривалий роман, а іншим знакам Зодіаку ризик посваритися з коханою людиною і отримати скандал на рівному місці

Водолій

Сьогодні Водолії можуть зіткнутися з ефектом скляної стіни або шапки-невидимки, випробувати проблеми зі зворотним зв’язком. Близьких почне менше цікавити ваша думка, чи ви самі втратите інтерес до обговорення якоїсь теми. Зв’язкам і інтелектуальній роботі може вимагатися новий імпульс, ситуації свіжий погляд, а вашій свідомості — перезавантаження. Рекомендується відкласти розмову, поїздку, знайомство.

Риби

У Риб сьогодні є підтримка, завдяки якій вони позбавлені від душевних бур і великих сюрпризів. На фоні душевної стабільності, можливий хаос в думках, дефіцит ідей або дружнього спілкування. Зірки радять зробити паузу і насолоджуватися у спокої доступними задоволеннями: незабаром вас відвідають свіжі ідеї, знайдуться відповідні слова, відновляться контакти. Варто відкласти дзвінок, відправку листа.

You cannot copy content of this page