fbpx
Гороскоп

Що чекає на кожного з нас з вересня по грудень: детальний гороскоп найсильнішого астролога на кінець 2019 року

Зрозуміло, зміни в ці чотири місяці у кожного будуть свої, суто особисті. Але є і загальні для всіх закономірності, знаючи які ви зможете будувати плани місяць за місяцем. Ось загальнолюдські перерви і великі події, які створюють повільні планети.

Плутон

Найповільніша планета, що прoвокує пpистpасті і велику напругу, які переходять в кінцевий результат. Життя під впливом Плутона змінюється цілком і повністю. Планета переводить кількість в якість, змінює події, привносить в життя нове на зміну старому. Джерело

Про що нас попереджає астролог? Про те, що в найближчі місяці старе потребуватиме переробки. Все, що займало вас цілком, напружувало до межі, лякало, зараз потребує уваги і деталізації. Дію Плутона особливо гостро відчують Козероги, Водолії, Терези, Овни, Раки і Леви.

Вересень-жовтень: Плутон буксує на місці. Він стаціонарний. Загострюється все те, що тягнуло вас на дно, але ви змогли виплисти. Чекайте дозволу заплутаних і складних ситуацій. Плутон покаже шляхи розвитку, все, що мучило і не давало спокою, стане очевидним і важливість справ. Це не завжди приємно, але це завжди світло в кінці тунелю.

Листопад: останній раз програвав плутонські події, які були в січні і серпні цього року.

Нептун

Таємничий обманщик Нептун штовхає нас до творчості і єдності з людьми, змушує бути добрішими. Він не дає чіткості, розмиває межі сприйняття, але дає розуміння, що життя текуче, мінливе і хаотичне. Нептун вчить нас, що ситуація може вийти з-під контролю, а життя деколи вимагає занадто багато зусиль.

Навіть високого ступеня терпіння і усвідомленості кожного рішення недостатньо, щоб справи йшли в гору. Багатьох Нептун розчарує: мрії не здійсняться, очікування від року виявляться завищеними, плани – нереалізованими. Як вчинити? Поміняти мрію на нову і не втрачати віри в краще.

На хвилі впливу Нептуна прийдуть ілюзії, обман, помилки, підвішений стан, але одночасно і наснага, закоханість, творчі пориви.

Вересень: астролог прогнозує повторення подій березня-квітня 2019 року. Якщо в ці місяці вас хтось обдурив, вас можуть обдурити знову. Якщо ви про щось мріяли в цей час, будьте готові, що життя скоректує мрії, а помилки, допущені в березні і квітні, ризикують виплисти знову. Але це також час повернення творчого пориву і можливостей розкриття себе.

Листопад-грудень: Нептун буксує, що означає повернення минулих досягнень або поява нових бажань, ідей, планів і починань.

Уран

Уран призводить в бойовий стан наші амбіції, бажання діяти і спрагу свободи. Він також відповідає за зміни, нові технології, раптові ситуації, незвичайні випадковості. Багатьом доведеться зрозуміти, заради яких цілей вони стараються. Загостриться тема виживання: або ви пристосуєтеся до нових умов, або програєте.

Вплив Урану – це свого роду психологічний тиск, який наpоджує приховане почуття загpози стабільності: ми починаємо гостро сприймати всі події, прирівнюючи їх до нещaстя. Необхідно підтримувати в собі позитивний настрій, не провалюватися в паніку і не тoнути в сумнівах.

Вересень: Уран повторить події, що відбуваються в червні-липні 2019 року. Якщо в цей час вас відвідувало бажання все змінити, то в вересні ситуація повториться.

Жовтень: відмотає до подій травня-червня 2019 року.

Листопад: принесе з собою повторення того, що відбувалося з вами в середині травня 2019 року.

Грудень: осяяння, зміни, починання, які відвідували вас y квітні-травні, відіграються знову.

Сатурн

Сатурн – соціальна планета, яка задає магістральні ситуації. Він «б’є по носі» і показує нам слабкості, але одночасно прояснює сильні сторони, показуючи, що ми можемо. В кінці року нам доведеться визнати межі своїх можливостей і грати за правилами. Сатурн звертає нашу увагу на важливі теми: наскільки ми вміємо жити і працювати під тиском обставин, чи спокійно ставимося до труднощів, відповідаємо чи вимогам світу, витримуємо чи обмеження.

В якомусь сенсі планета готує багатьом випробування стійкості. Це будуть рядові труднощі, головне – проявити стриманість і послідовність в кожному кроці, а також знайти в кожному обмеженні плюси.

Вересень: повернення ситуації січня. Якщо на початку року ви зіткнулися з обмеженням, зайво. відповідальністю, значить Сатурн зачепив ваш гороскоп і в більшій мірі вплине на результат нових подій.

Жовтень: розвиває мотиви серпня поточного року.

Листопад: дублює події лютого і липня 2019 року.

Грудень: повторить травень і червень 2019 року.

Читайте також: Час народження жінки розповість про неї більше, ніж знак Зодіаку чи рік народження

Юпітер

В астрології Юпітер вважається планетою великих можливостей, він дає спрагу розширити межі впливу, знань, можливостей. В кінці 2019 року він підкаже нам, що ми отримаємо від життя, який результат наших дій. Наповнить мріями, планами на майбутнє і, найприємніше, принесе матеріальні бонуси і великі грошові надходження.

Вересень: повторення подій червня-липня. Астролог повідомляє: якщо ви щось отримували від життя в ці місяці (можливості, гроші, успіх) очікуйте поповнення – Юпітер явно порушив ваш гороскоп.

Жовтень: стане дзеркалом травня-червня 2019 року.

Листопад: принесе події квітня.

Грудень: в цьому місяці Юпітер увійде в новий Знак, а значить, притягне нові події.

Прогноз склала Василиса Володіна

You cannot copy content of this page