fbpx
Гороскоп

Що чекає на нас у лютому 2022 р, кого труднощі а кого сприятливі події

Китайський зодіак складається з 12 циклів, тільки поділ йде не по місяцях, а по роках, і кожен рік має свою тварину-покровителя.

Крім того, ці тварини є тотемами різних місяців, а оскільки стосунки у тваринному світі не завжди добросусідські, то і людей, народжених у різний час, чекають або сприятливі події, або труднощі.

1 лютого починається Новий рік Блакитного Водяного Тигра. Так вийшло, що тотем першого місяця року теж Водяний Тигр. Водні потоки в китайській метафізиці, якщо навчитися ними управляти, несуть незліченні багатства. Дисципліна, завзятість та поступливість дадуть бажаний результат.

Але Тигр має запальний характер, хоча сам дуже суворий і прагне підтримувати дисципліну. Згадаймо два китайські прислів’я: «Два тигри на одній горі не ховаються» і «Мудра мавпа сидить на горі і дивиться, як б’ються два Тигра».

Тож подумайте, перш ніж приймати важливі рішення у лютому чи висловлювати свою думку. Залишайтесь на звичних місцях і не шукайте змін. Насолоджуйтесь зимовими Олімпійськими іграми у колі близьких людей, вболівайте за наших. Займайтеся своїми справами.

You cannot copy content of this page