Що чекає на Україну, охоплену війною, в 2022 році: прогноз для нашої країни

Фахівці вирішили скласти свій гороскоп для нашої країни на картах Таро і розповісти, що чекає на Україну у 2022 році.

Після запиту про долю України в 2022 році випало три карти Таро – Правосуддя, Королева мечів і Колісниця.

Гороскоп для України на 2022 рік

Карта правосуддя в гороскопі для України на 2022 рік вказує на те, що нас чекає непідкупне і неупереджене правосуддя. Результати праці українців окупляться справедливо і відповідно до закону.

Королева мечів в гороскопі для України означає, найімовірніше, певну особу в майбутній історії. Іншим її значенням також є втрата. Воно й не дивно, адже в нашій країні гинуть люди через розв’язану Путіним війну.

У гороскопі України є й карта колісниці. Вона означає, що знайдуться сили, рішучість і відвага побороти протиріччя і суперників. Ця карта символізує перемогу над усіма, хто проти нас. Всі вороги будуть зломлені, всі наміри здійсняться, ніщо не завадить нашому шляху до успіху.

Війна в Україні 2022

Нагадаємо, росія почала вторгнення в Україну 24 лютого 2022 року. Відомо, що військові РФ зайшли в нашу країну з території Білорусі. Крім того, на сьогодні путінські військові запускають ракети в бік України з території Білорусі. Проти РБ деякі країни ввели санкції за співучасть у вторгненні.

Також регулярно з’являються повідомлення про те, що Республіка Білорусь може почати вторгнення в Україну на стороні РФ. У мережі публікують фото і відео переміщення російської техніки по території РБ.