Що чоловіки різних знаків Зодіаку терпіти не можуть в жінках

Астрологи прийшли до висновку, що думки про жінок у чоловіків складаються під впливом Знака Зодіаку.

Таким чином за допомогою гороскопу можна не тільки визначити смаки чоловіків, а й дізнатися про те, чого саме вони терпіти не можуть в жінках. Давайте дізнаємося, які риси характеру або поведінки представниць прекрасної статі так дратують сильну половину людства. Джерело

Овен

Чоловікам-Овнам не подобається нав’язливі жінки, які телефонують їм кожні п’ять хвилин і діляться своїми проблемами. Представники цього Знака Зодіаку терпіти не можуть і тих осіб, які посилено намагаються заповнити час Овна лише собою. Чоловіки цього сузір’я приходять в лють, коли їх контролюють або забороняють їм щось робити.

Телець

Тельців виводять з себе неохайні і недоглянуті жінки. Їм важливо, щоб їх партнерка завжди відмінно виглядала, а при цьому встигала б тримати в порядку будинок. Ще чоловіків цього сузір’я дратують жінки, які зовсім не вміють готувати.

Близнюки

Близнюків дратують неговіркі жінки. Самі чоловіки цього Знака Зодіаку завжди раді поговорити про те про се, проте якщо їх супутниця не може підтримати розмову, то вони швидко втрачають до неї інтерес.

Рак

Чоловіки-Раки терпіти не можуть вyльгapних і невихованих жінок. Ще їх дратує в представниць прекрасної статі відсутність інтересу до його справ. Чоловіки цього Знака Зодіаку впевнені: якщо вони встали не з тієї ноги, то їх жінка обов’язково повинна пожаліти їх і заспокоїти.

Лев

Згідно жіночого зодіаку, Левів дратують жінки закомплексовані і невпевнені в собі. Також вони терпіти не можуть тих дам, які не цінують їх і не говорять їм компліменти. Чоловіки даного сузір’я вважають, що жінка повинна звеличувати всі їхні вчинки, і не важливо що це буде: підвищення по службі або забитий цвях.

Діва

Чоловіки-Діви приходять в лють, коли жінка перевертає весь їх усталений світ з ніг на голову. Їх дратує немитий посуд, бардак в будинку і неохайність.

Терези 

Терези не люблять слабких жінок. Вони від них біжать як від вогню. Згідно жіночого зодіаку, чоловіки цього сузір’я бояться відповідальності і прагнуть всі справи перекласти на тендітні плечі своєї супутниці.

Скорпіон

Скорпіони ненавидять легкoдoстyпних жінок. Ще їх дратують пані, які намагаються викликати їх ревнощі. І останнє – Скорпіони приходять в гнiв від сліз і істeрик своєї супутниці.

Стрілець

Чоловіків-Стрільців дратують обмежені і пустоголові панянки. Якщо жінка за своє життя освоїла лише буквар, то вона швидко набридне Стрільцю. Ще чоловіків даного сузір’я дратують занадто домашні і надто виховані дами. Добре налагоджені правила етикету і постійні спроби підібрати правильне слово в розмові здатні викликати в Стрельців bлювoтний рефлекс.

Козеріг

Чоловіки-Козероги не люблять зуxвало одягнених жінок. Вони не терплять вльгapності і зовнішньої дocтупнoсті. Ще, як стверджує жіночий гороскоп, їх виводять з себе бовтанки і пліткарки.

Читайте також: Як чоловіки різних знаків Зодіаку змінюються після весілля. Панночкам варто знати

Водолій

Представники цього Знака Зодіаку терпіти не можуть тих дам, які обмежують їх свободу. Ще дратує, коли жінки посилено дбають про їх здоров’я і харчування. Іншими словами, Водоліям не подобається жінки-матусі, які не дають їм ступити й кроку без нагляду.

Риби

Чоловіки-Риби не люблять жінок без родзинки. Їх дратують представниці слабкої статі, які не цікавляться нічим, окрім самих себе. Для Риб жінки без багатого внутрішнього світу – пустушки, які не потребують особливої ​​уваги.