Що і як потрібно вишивати аби здійснити бажання, поліпшити житлові умови чи знайти кохану людину

Багато людей, прочитавши, яке зображення потрібно вишити для здійснення їхнього бажання, кидаються з головою в процес, беручи за основу першу-ліпшу картинку, забуваючи про свята та неділю. Насправді такий підхід неправильний. Дуже важливо, щоб зображення подобалося, щоб дійсно хотілося вишивати.

Вишивати можна в будь-який день тижня, включаючи неділю (хоча здавна в народі вишивати в неділю не дуже віталося). Виняток становлять церковні або слов’янські свята, які це забороняють.

Важливо пам’ятати про те, що прикмети не можуть повністю вплинути на виконання бажання. Необхідно не просто зосереджувати свою увагу на вишиванні певного символу, а й докладати реальних зусиль у житті.

Якщо ви вирішили вишити на бажання, дуже важливо повністю присвятити себе творчому процесу. Вишивати слід у тиші або під музику. Перегляд телевізора – не краще заняття під час такого вишивання. Не варто відволікатися на всілякі справи, якщо ви вишиваєте ікони. Взагалі щодо вишивання ікон існують окремі правила і заборони, прочитати про які можна тут.

Щоб здійснилося бажання

Однією з найпоширеніших вишивок на бажання є млин.

Також прикмети у вишивці хрестиком радять зображувати на полотні маяк. При цьому дуже важливо уважно оглянути всю “водну” картину. Наприклад, якщо на ній зображені море або річка, то вони повинні бути спокійними.

Вишивка на бажання передбачає спокій і благополуччя, тому вибране зображення повинно повністю цьому відповідати.

Можна вишивати і птахів колібрі, вважається, що вони сприяють швидкому здійсненню мрії.

Існує і більш простий спосіб втілити бажання за допомогою вишивки. Перед тим, як приступити до створення нової картини, варто загадати бажання з першим хрестиком. Вважається, що воно обов’язково здійсниться. Також багато вишивальниць загадують бажання на перший вузлик у вишивці. Вкрай важливо вишивки на бажання не робити у свята.

Щоб поліпшити житлові умови

Для того, щоб досягти більш комфортних умов проживання, варто звернути особливу увагу на зображення будинку. У цьому випадку стає неважливо, який він. Це може бути маленька хатинка з похиленими віконницями або ж навпаки розкішний замок. Вважається, що будь-яка картинка із зображенням житла сприятиме поліпшенню умов проживання.

Щоб знайти кохану людину і вступити в шлюб

Для того, щоб прийшло довгоочікуване кохання, вишивальниці радять створювати парні вишивки. На зображенні можуть бути представлені рибки або пташки, тварини або люди. Єдиною умовою є те, щоб їх було двоє, тобто пара.

Прикмети вишивальниць говорять про те, що найкраще вишивати вовків. Пов’язано це з тим, що вони вірні й вибирають собі пару на все життя. Якщо ви хочете вишити птахів, то варто віддати перевагу лебедям або качкам мандаринкам. Їх вибір пояснюється так само – вірністю своїй парі.

Якщо вишивати планується людей, необхідно, щоб на зображенні вони будь-яким способом виявляли любов, наприклад, обіймалися або цілувалися. Дуже важливо, щоб не створювалося відчуття туги або розставання.

Читайте також: Чому прийнято дарувати непарну кількість квітів і що означає кількість квітів у букеті?

Прикмети свідчать, що поцілунок на картині допомагає не тільки в пошуку другої половинки або вступу в шлюб, а також сприяє посиленню почуттів між двома закоханими.

Одиноким дівчатам радять вишивати незнайомців. Така картина говорить про те, що любов прийде дуже скоро.

Любов притягує і такий символ, як серце. Це один із найсильніших оберегів для залучення кохання. Прикмети вишивки свідчать про популярність «серцевих дерев». Однак досвідчені вишивальниці насторожено ставляться до такого зображення. Вважається, що воно має деякі побічні ефекти у вигляді безлічі настирливих шанувальників або “колишніх”.

Незаміжнім дівчатам варто звернути увагу на такий оберіг, як єдиноріг. Прикмети у вишивці свідчать, що він допоможе вийти заміж і знайти сімейне щастя. Однак якщо вишивка здійснюється під час вагітності, то єдиноріг допоможе тільки знайти щастя материнства.

Якщо фентезі – не ваш профіль, можна вишивати хрестом і півня. Однак варто пам’ятати, що після того, як суджений буде знайдений, потрібно додати на вишивку ще і курочку, як пару йому. Це слов’янські мотиви, що гарно впливають на пошук партнерів.

З комах символом любові є метелики. Такий оберіг прибув із Китаю, де він вважається одним із найромантичніших символів. Метелики не тільки допоможуть в пошуку коханої людини, а й сприятимуть зміцненню вже наявних відносин.

З квітів особливою популярністю користуються, зрозуміло, троянди. Напевно, кожен розуміє, що вони повинні бути червоними. Якщо з яких-небудь причин таким кольором ви вишивати не хочете, можна віддати перевагу соковитому рожевому відтінку.

Символом любові називають також і червоні маки. Можна помістити вишивку хрестом із маками в будинку батьків або повісити у вітальні, сприяючи якнайшвидшій зустрічі з майбутнім чоловіком.

Китайці з давніх пір вважають, що зустрічі дівчини із судженим сприяє квітка півонії. Повір’я говорить, що в очах чоловіка вона робить дівчину ще привабливішою. Таке зображення слід вішати на південному заході власної квартири, де по фен-шуй розташований сектор шлюбу і кохання.

Щоб швидше наблизити довгоочікуваний момент вступу в шлюб, радять вишивати золоті кільця або молодят. Популярним символом любові вважається і пара голубів. На перший вузлик такої вишивки промовляють імена суджених.

Джерело.