Що підготував для нас високосний 2020 рік і чим він буде нeбeзпeчний

Згідно зі східним календарем, кожен рік проходить під заступництвом різних тварин-талісманів. У 2020 році на зміну Свині прийде Білий Металевий Щур.

В цілому 2020 рік експерти називають досить нeбeзпeчним і неоднозначним: не тільки через те, що стихія Металу не дуже добре поєднується з Крисою, а й через те, що він буде виcoкосним. Доведеться частіше очищати приміщення від негативної енергії. Джерело

Сфера фінансів та роботи в рік Щура

Очікується сприятливий період для фізичної роботи. Тим, хто займається інтелектуальною працею, експерти рекомендують проявляти кмітливість, бути трохи більш хитрими і не розповідати нікому про свої плани.

Важливо розуміти, що у високосний рік можуть відбуватися непередбачені події, яких ніхто не очікує. Саме в такі періоди варто активізуватися і брати ініціативу в свої руки. У деяких життєвих ситуаціях доведеться проявити хоробрість і лідерські якості. Щур схиляє до егоїзму, тому необхідно боротися з цією рисою, допомагати оточуючим.

2020 рік ідеальний для дорогих покупок, але краще планувати їх заздалегідь. Обережність в такий час зайвою точно не буде. Щур допомагає людям ставати більш далекоглядними, а стихія Металу – терплячими. Тому перед важливою угодою або купівлею краще не поспішати, а перевіряти інформацію кілька разів.

Любов і стосунки в 2020 році

Щур – символ любові і уваги. Проблема в тому, що не завжди в такі періоди увагу окупається сповна. Деякі люди можуть не помічати добра, яке для них роблять, ігнорувати симпатію з боку оточуючих. Нові знайомства в 2020 році будуть утруднені. Людині доведеться прямо говорити про свою симпатію, тому що натяків вона, швидше за все, не зрозуміє.

Будувати нові стосунки в рік Щура краще не взаємній довірі. Ця тварина-талісман не любить, коли люди щось приховують один від одного. Потрібно бути гранично чесними, щоб новоспечена любов виявилася щасливою і довговічною.

Тим, хто вже перебуває у шлюбі або в довгострокових стосунках, бажано не забувати про приємні сюрпризи для другої половинки. Це не обов’язково повинні бути матеріальні речі: прекрасно підійде незапланована романтична вечеря, спільні приємні справи, зустрічі з близькими, вечірні посиденьки.

Зустріти нового друга в рік Щура буде вкрай важко. Цей високосний рік може підкинути вам недоброзичливців, які будуть маскуватися під друзів. Будьте гранично обережними, не довіряйте малознайомим людям. Стихія Металу зробить людей більш холодними і менш товариськими, тому спілкування в такі періоди налагоджується дуже повільно.

Читайте також: 4 жінки за знаком Зодіаку, які найбільше люблять попліткувати. Ох, ці дамочки і гострі на язик

Настрій і здоров’я в 2020 році

Настрій буде постійно змінюватися через енергетичний дисонанс. Щур оптимістична тварина, але у високосний рік, та ще й при впливі стихії Металу, чекати спокою не варто. Чорні та білі смуги можуть постійно змінювати одна одну, тому що оптимізм буде то з’являтися, то зникати.

Що стосується здоров’я, то в цьому плані 2020 рік має всіх нас порадувати. Експерти радять бути якомога більш активними, займатися спортом, вийти із зони комфорту. Це поліпшить настрій і самопочуття.