fbpx
Поради

Що потрібно зробити в понеділок, щоб весь тиждень був вдалим і удача вам усміхалась

Як зустрінеш тиждень, так його і проведеш. Саме понеділок стає відправною точкою для багатьох перспективних і щасливих починань. Народна мудрість допоможе вам почати тиждень правильно і реалізувати всі задумані плани.

Зарядитися удачею і почати тиждень з гарного настрою – половина успіху. Мудрість наших предків допоможе зробити життя щасливішим і досягти намічених цілей. Народні прикмети на понеділок спрямовані на залучення везіння, щасливих подій і змін на краще. Джерело

Добрі прикмети на понеділок

Незважаючи на те, що «понеділок – день важкий», хороших прикмет на початок тижня досить багато.

Понеділок – найкращий момент для постановки планів і завдань на поточний тиждень. День знаходиться під владою Місяця, який розташовує до неспішного планування, аналізу та обмірковування перспектив. На думку забобонних людей, всі рішення, прийняті в понеділок, мають позитивний результат.

На початку тижня відкривається фінансовий потік, тому якщо на ваш рахунок (або гаманець) потрапить кругла сума, то грошова удача не відвернеться до неділі. Крім того, якщо ви плануєте взяти кредит, то зробити це краще за все в понеділок: гроші будуть витрачені з користю і на праве діло, а кредитор не буде квапити з виплатою боргу.

За повір’ям, перший робочий день – вдалий час для відвідування лікaря, особливо стoматолога. Побоювання і занепокоєння не виправдаються, бiль пройде швидко, а ускладнень і зовсім вдасться уникнути.

Побачити бездомнe кошеня в понеділок – значить стати щасливим. Але тільки за умови, що ви заберете цього кошеня додому або подаруйте йому новий будинок.

Удача протягом тижня забезпечена тим, хто в понеділок познайомиться з новою людиною або допоможе близькій в біді. Знайомство переросте в міцну дружбу або щасливе кохання, а виявлена ​​допомогa воздасться по заслугах.

Читайте також: Таро-прогноз з 8 по 14 литня: Не помилитися з рішенням допоможе аналіз розкладів у спокійній обстановці, коли ніхто і ніщо не відволікає від вдумливого планування справ

Відмінною прикметою в понеділок вважається подякf. Люди, вдячні життю, подіям, оточуючим, стають справжніми хранителями щастя.

Запросити гостей в перший день тижня – бути в центрі подій до неділі, отримуючи компліменти, похвалу і увагу оточуючих.

Чхнути в понеділок означає, що до кінця тижня вас чекає щаслива новина або приємний сюрприз.

За народною прикметою, в понеділок слід знайти час для улюбленої справи, тоді тиждень принесе успіх, радість і добрі зміни.

Навіть банальна зарядка в такий день – джерело сил, бадьорості і гарного настрою на 7 днів вперед.

You cannot copy content of this page