fbpx
Гороскоп

Таро-прогноз з 8 по 14 литня: Не помилитися з рішенням допоможе аналіз розкладів у спокійній обстановці, коли ніхто і ніщо не відволікає від вдумливого планування справ

Тлумачення карт таро — захоплюючий процес, адже для кожного карти значать щось своє. Знакам Зодіаку важливо враховувати події особистого життя, щоб отримати вірогідні підказки та точно розуміти, що Аркани кажуть про можливий розвиток подій, а не вказують на пряму дію. Не помилитися з рішенням допоможе аналіз розкладів у спокійній обстановці, коли ніхто і ніщо не відволікає від вдумливого планування справ на тиждень.

Овен

По карті «Дурень» Овнам початок тижня принесе удачу в тому випадку, якщо вони перестануть недбало ставитися до своїх обов’язків. Увага до деталей не дозволить помилитися і зайти в глухий кут через власну халатність.

Аркан «Сонце» символізує прекрасний життєвий етап, коли перед Овнами відкриваються нові можливості. Не втратити їх з поля зору важливо для набуття особистого щастя, а також для нових перемог на діловому терені.

По карті «Смepть» Овни на вихідних зможуть позбутися від усього, що заважає їм зробити крок в нове життя. Порада Аркану — не боятися відпускати минуле, яке стає відіграної картою. «Смepть» для Овнів не несе негативу, а значить, в кінці тижня вийде залишити за спиною все те, що гальмує на шляху до добробуту.

Телець

Аркан «Мир» вказує Тельцям на відмінний початок тижня, коли вони зможуть знайти спосіб вирішити розбіжності з близькими людьми. По цій карті перешкод на шляху немає, і можна спокійно рухатися до мети, попутно усуваючи недоліки.

Карта «Вежа» говорить про період, коли Тельці розуміють, що їм стає тісно в колишньому житті. Порада карти — прагнути до нових вершин, йти шляхом саморозвитку і не забувати про те, що обраний напрям приведе до успіху, судячи по карті «Мир».

«Маг» в розкладі говорить про можливість досягти успіху в діловому середовищі, а значить, до вихідних Тельцям знадобляться накопичені знання і вміння. Розкривати таланти потрібно і для того, щоб вигідні пропозиції не пройшли стороною. Навіть якщо поки не все виходить, завзятість та бажання розвиватися незабаром принесуть свої позитивні результати.

Близнюки

Аркан «Дурень» символізує відмінний початок тижня для тих, хто не боїться починати понеділок з посмішки. Замовляння на вдалий тиждень будуть відмінним варіантом для Близнюків, щоб не упустити вигоди та залучити в життя везіння.

Аркан «Правосуддя» вказує Близнюкам на важливість виховувати в собі найкращі якості та не піддаватися на провокації. Цей Аркан говорить про випробовування, завдяки яким Близнюки зможуть отримати заслужену нагороду або осуд — все залежить від того, чи оберуть вони шлях чесності або ж піддадуться спокусі схитрувати.

Карта «Сила» говорить про успіхи, але для того, щоб їх досягти, Близнюкам доведеться впоратися з тимчасовими труднощами. Перевірка на міцність стане головною темою цього липневого тижня, і за її результатами Близнюкам стане зрозуміло, в якому напрямку рухатися далі.

Рак

Карта «Відлюдник» що випадає на початок тижня, вказує Ракам на необхідність пригальмувати свій біг. З понеділка їм важливо буде вирішити спірні моменти, заради яких можна на час поставити справи на паузу. Такий перепочинок дозволить прийняти правильне рішення, про яке потім не доведеться шкодувати.

«Колісниця» вказує на рух. По цій карті Раки зможуть досягти успіхів за короткий проміжок часу, якщо не будуть зволікати. Карта активності та наполегливості вказує на важливість запастися гарним настроєм, який не дозволить сумувати, якщо з першого разу, щось не вийде.

По Аркану «Дuявол» Раків в кінці тижня чекає пастка: вони можуть спрямувати сили та прагнення не в те русло. Тим, хто впорався, посміхнеться удача, а тим, хто буде потурати своїм слабкостям, потім доведеться нарощувати темп, щоб завершити справи у відведений для них термін.

Лев

По карті «Верховна жриця» Левам варто прислухатися до інтуїції. Внутрішній голос не дасть промахнутися і допоможе знайти правильне рішення. Вибір шляху повинен бути зроблений самостійно, інакше через підказки з боку Леви можуть збитися зі шляху.

Карта «Суд» вказує на успіхи, якими Леви зможуть по праву пишатися. По цій карті з легкістю долаються труднощі, а також з’являється можливість відстояти своє чесне ім’я і право приймати самостійні рішення.

Аркан «Правосуддя» вказує на час, коли Леви будуть відповідати за вчинки, скоєні в недалекому минулому. По цій карті нагорода знаходить своїх героїв, а тим, хто оступився, доводиться займатися роботою над помилками.

Діва

«Пустельник» вказує Дівам на стабільне положення, якщо на початку тижня вони зможуть розібратися з нагальними питаннями, подолати сумніви та вибрати саме той напрям, який важливий.

«Імператриця» у розкладі для Дів свідчить про вірно обраний напрямок, а значить, успіх прийде до тих, хто крок за кроком просувається до мети. По цій карті також відбуваються зустрічі, які можуть стати початком ділового або дружнього спілкування.

«Суд» закликає Дів зазирнути всередину себе, щоб знайти особисте призначення. По цій карті настає вирішальний момент вибору шляху. Серйозних змін по цій карті не передбачається, а значить, Діви зможуть звільнитися від старих проблем і почати шлях до особистого успіху.

Терези

«Верховна жриця» з’являється в розкладі в той момент, коли потрібно враховувати передчуття. Терезам на початку тижня варто звернути увагу на інтуїцію і не ігнорувати внутрішній голос. Він попередить у разі виникнення небезпеки на дорозі.

«Помірність» означає важливість знайти золоту середину і не піддаватися перепадам настрою, що загрожує помилками в діловому середовищі. По цій карті успіх прийде до тих, хто не буде забігати вперед і стане послідовно вирішувати запитання що надходять.

«Пустельник» — прекрасна можливість поставити справи на паузу і відпочити. По цій карті Терези зможуть зібратися з силами, подбати про душевну рівновагу і з новими силами рухатися вперед.

Скорпіон

По карті «Повішений» Скорпіони на початку тижня можуть зіткнутися з тим, що не всі справи можна буде виконати з наскоку. Це не повинно лякати, адже деколи потрібно лише перейти на іншу сферу життя, яка також вимагає уваги.

Аркан «Зірка» вказує Скорпіонам на те, що вони рухаються у правильному напрямку. Їх веде Провидіння, а значить, можна не переживати за результат справ. Щасливі знаки долі вкажуть вірний напрям і не дадуть помилитися.

«Іерофант» вказує Скорпіонам на важливість розуміти свою відповідальність. По цій карті в кінці тижня необхідно займатися лише тим, що має пряме відношення до життя Скорпіонів, не відволікаючись на сторонні справи. Так буде простіше дійти до фіналу в термін і отримати заслужену нагороду.

Стрілець

Аркан «Імператор» символізує мудрість і владу. На початку тижня Стрільцям важливо не розгубити повагу і відмовитися від упереджених суджень, щоб приймати правильні рішення. Допомога прийде з боку нового знайомого, якому можна довіритися.

Аркан «Колесо фортуни» вказує на кругообіг подій, до якого Стрільці можуть бути не готові. По цій карті важливо мати запасний план, щоб використовувати обставини у своїх інтересах.

Карта «Луна» вказує на страхи та внутрішню боротьбу, яка може зашкодити Стрільцям досягти поставленої мети. По цій карті варто звернути увагу на душевний стан і позбутися від стресу, який не дає приймати правильні рішення і стає причиною помилок.

Козеріг

По карті «Мир» Козероги зможуть знайти себе на новому терені. На початку тижня будуть надходити привабливі пропозиції, а значить, не потрібно поспішати з вибором. Інтуїція підкаже, який саме напрям слід вибрати.

«Луна» символізує підкилимні інтриги та вказує на небезпеку, витікаючу від оточення. Козерогам не варто нікого посвячувати в свої плани, щоб вони не зірвалися, і перемога не пішла в руки хитрих і заповзятливих маніпуляторів.

«Помірність» закликає Козерогів до терпіння. Наприкінці тижня впертість буде фактором, що заважає наблизитися до мети, а значить, від неї треба позбавлятися.

Водолій

Аркан «Сила» у розкладі для Водоліїв символізує прагнення вистояти в боротьбі за особистий добробут. По цій карті мінливості долі не повинні зламати волю до перемоги.

Карта «Мир» вказує Водоліям на важливості вибору тих справ, які підносять і відмови від дій, повертають до початку шляху. Привиди минулого можуть збити з пантелику, тому Водоліям важливо залишити їх за спиною.

По карті «Відлюдник» Водолії зможуть на час віддалитися від справ. Порада карти — не поспішати з прийняттям рішень, зважити плюси та мінуси, щоб знайти кращий спосіб подолати виниклі труднощі.

Читайте також: Цих знаків Зодіаку везіння і добробут будуть супроводжувати в липні

Риби

Порада карти «Іерофант» для Риб полягає у виборі справ, які мають значення на даному етапі життя. З цього Аркану буде простіше позбутися від наносного і побачити справжній напрям, який приведе до успіху.

По карті «Сила» боротьба за особисте щастя окупиться, а значить, Рибам не варто пасувати перед обставинами, що склалися. Наполегливість і воля до перемоги стануть кращою стратегією на цьому тижні.

Аркан «Дурень» вказує на безтурботний час, коли Риби зможуть відкласти справи та обов’язки, щоб провести час у колі друзів. Невимушена атмосфера та гарний настрій дозволять відпочити та зарядитися позитивом.

You cannot copy content of this page