fbpx

Що повинна робити жінка, щоб чоловік був успішним і багатим?

Вважається, що без жіночої енергії чоловік не зможе реалізувати свій потенціал повністю, заробити достатньо грошей щоб досягти бажаного для себе положення. І тому чим більше у жінка віддає свою жіночу енергію, тим успішнішим є чоловік, який знаходиться поруч з нею. Жінці від природи дана здатність, зробити чоловіка успішним і процвітаючим. І якщо в житті жінки все складається не так, як вона хотіла б, і поряд з нею не той чоловік або її чоловік досі не досяг успіху, то спочатку треба подивитися на себе. Задати собі відверте запитання – чи я все зробила для того, щоб мій чоловік був успішним і багатим?

Жінка сприяє успіху коханого чоловіка. Теплом, турботою і любов’ю, прийняттям,  жінка наповнює чоловіка своєю енергією, задає вектор, а чоловік перетворює цю енергію в енергію процвітання, успіху і багатства. Жінці природою визначено БУТИ, ЖИТИ, ТІШИТИ, ЛЮБИТИ. Чоловікові – ДІЯТИ, ДОМАГАТИСЯ, ПЕРЕМАГАТИ.

Що конкретно повинна робити жінка, щоб надихати чоловіка на успіх:

1. Приймати його таким, яким він є. Не переробляйте його!

Приймаючи його, ви визнаєте його право бути самим собою. Потрібно позбутися ідеї, що ви краще за чоловіка щось знаєте, в чомусь розбираєтеся, що ви розумніші за нього. Дайте йому свободу бути самим собою. Не намагайтеся вдосконалювати його. Приймати означає, що ви визнаєте його людиною, такою ж як і ви, зі своїми достоїнствами і недоліками. Ви розумієте, що у нього є недоліки, як і у будь-якого іншого чоловіка. Ви приймаєте чоловіка всього з усіма його цінними якостями і з усіма його людськими слабкостями.

2. Цінувати його кращі сторони, то що він робить для вас.

Цінувати чоловіка означає поважати його гідність і бути вдячною йому за те, що він є, і за те, що він робить для вас. Подумайте, що ви можете цінувати в своєму чоловікові? Риси характеру, якості, здібності, інтереси.

Згадайте, як ви познайомилися, чому він вам сподобався, чим він вперше вас привабив, якісь події вашого спільного життя, які викликали ваше захоплення і вдячність, або важкі обставини, з якими він мужньо впорався.

3. Захоплюватися його мужністю.

Глибоко в душі кожен чоловік бажає бачити в жінці захоплення своїми чоловічими достоїнствами, а саме властивими чоловікам здібностями, талантами, досягненнями, ідеями, мріями і чоловічим тілом, його мужністю. Він має потребу в жіночому захопленні як в хлібі. Як жінка потребує любові, так і чоловік потребує захоплення ним.

4. Слідувати за чоловіком, прийняти його авторитет.

Довіряти і довіритися йому, його керівництву. Це складно коли ми в позиції мами все знаємо краще за нього і ще можемо йому розповісти, що потрібно йому робити. Довіртеся чоловікові, що він в змозі прийняти правильне рішення. Його рішення і бачення навряд чи буде збігатися з вашим, але це не означає що воно не правильне.

5. Дозволяти йому бути лідером, годувальником, захисником.

Роль лідера, захисника і годувальника – це чоловіча роль, це його право і його перевага. Коли у вас всередині буде 100% впевненість, що годувати сім’ю повинен чоловік, він почне її годувати. Ви просто перестанете це робити. Зайнявши таку позицію, ви не тільки віддасте чоловікові його роль, але і задовольните його потребу бути потрібним.

Якщо ви починаєте підвищувати мужність чоловіка, він автоматично починає рухатися вперед, зростати, у нього починає все виходити, він починає добре заробляти, ставати успішним. Для того щоб ви могли підвищувати мужність чоловіка, вам самим потрібно підвищувати свою жіночність.

6. Дозволяти йому управляти фінансами.

Чоловік несе відповідальність за забезпечення сім’ї. Якщо чоловік перестає заробляти гроші і не хоче або не може довгий час знайти роботу – це тривожний знак, що відповідальність за забезпечення сім’ї і лідируюча роль знаходиться у жінки. Ми починаємо метушитися, допомагати чоловікові шукати роботу, починаємо приймати рішення за нього, пиляємо його, поки самі не звалюємо на себе цей обов’язок і йдемо «гарувати». Що повинна робити жінка насправді? – «їй має вистачити мужності сісти поруч з чоловіком і більш не робити ніяких рухів тіла» – приймати його з любов’ю і вірити, що він впорається, довіряти йому, і чекати, поки він візьме на себе цю відповідальність.

7. Дозволяти собі хотіти і мати.

Якщо поруч з чоловіком жінка, яка йому небайдужа, і у неї є бажання, то він буде намагатися задовольнити її бажання. Чоловіки так влаштовані, їм подобається робити жінку щасливою. Але якщо жінка сама пригнічує свої бажання або не дозволяє собі мати те, що бажає, чоловік нічого з цим не зможе зробити. Він буде лише віддзеркалювати наше ставлення до себе. А ми будемо ображатися, що це він такий-сякий – не може задовольнити жінку.

Не буває жадібних чоловіків – бувають жінки з дуже низькою самооцінкою. Не буває чоловіків-монстрів, бувають дружини, які забули про себе.

8. Розвивати в собі жіночі якості. Бути в жіночому полюсі.

Для жінки важливим є стан! У цьому її цінність та її сила. Коли вона в жіночому стані, вона чарівниця. Тоді поруч з нею чоловік стає мужнім, спокійним, впевненим, приймає рішення і реалізовує задумане, бере на себе відповідальність.

Якщо поруч жінка, яка весь час говорить про минуле, весь час скаржиться, когось засуджує, образлива, нерішуча, ні до чого не пристосована і не робить себе щасливою, депресивна, то чоловік поруч стає дратівливим, претензійним, агресивним, невпевненим у собі і не хоче брати на себе відповідальність.

9. Бути наповненою, щасливою – зайнятися собою.

І бути такою жінкою, заради якої він захоче заробляти гроші, якій захоче допомагати, і яку не можна не любити. Такою жінку може зробити тільки Любов від надлишку – тоді їй є чим поділитися. Не купа якихось методів маніпуляції, не стервологія і не вумбілдінг.

Коли жінка живить чоловіка, вона дає йому енергію на реалізацію його в зовнішньому світі. Жінка – це колодязь з якого п’є чоловік і якість цієї води дуже важлива. Це робота жінки над собою. Нещаслива жінка, яка не любить себе, не може нікого зробити щасливим, вона не може дати те, чого не має сама. Жінки є фундаментом успішності чоловіка і стосунків у сім’ї.

Сила жінки величезна. Проблема в тому, що жінки не розуміють своєї сили і можливостей свого впливу на чоловіка.

10. Підтримувати його ідеї і вірити в його можливості!

Якщо дружина підтримує ідеї чоловіка, навіть самі «божевільні» з довірою і вірою в нього – це найцінніше, що може зробити жінка для чоловіка. Історія Генрі Форда, з його ідеєю в машинобудівній індустрії, в яку мало хто вірив. Але його дружина вірячи в чоловіка, щовечора допомагала йому в гаражі – тримала світильник, коли він працював в гаражі після трудового дня. Вона підтримувала його і вірила в його ідею!

Чоловіки – не біороботи, які повинні вирішувати всі наші проблеми, заробляти гроші, купувати квартири, давати нам дітей і допомагати по дому. Реалізовувати наші мрії. Чоловіки – такі ж люди. І вони так само як і ми хочуть любові. Щоб його любили, а не використовували. Щоб його бачили, а не пиляли. Щоб його внутрішній світ був комусь цікавий і приємний.

Читайте також: Відверта сповідь: у буднi – вчителька, на вихiднi – жебрачка

Джерело.

І тоді скупі стають щедрими. Нехлюї починають наводити порядок. Трудоголіки приділяють увагу близьким. Бездушні – проявляють любов, а ранимі і інфантильні – дорослішають. Тільки любов може зробити такі перетворення. Тільки любов, коли ви бачите більше. Не тільки якості і властивості, не тільки розмір житла і машини. Коли ви бачите його душу, його особистість, його сильні сторони, його потенціал. Бачите самі – і допомагаєте йому побачити їх

You cannot copy content of this page