Що приготував лютий для кожного зі знаків Зодіаку: кому чекати романтики і нове кохання, а кому готуватися до фінансових труднощів і випробувань долі?

Мудрі поради колоди Таро дозволяють нам уникнути багатьох негараздів, а також максимально використовувати свої енергетичні ресурси в сприятливі для нас періоди. Таро-прогноз на лютий 2019 допоможе всім знакам Зодіаку обійти життєві труднощі і бути більш обережними у вирішенні важливих питань.

Чим хороші прогнози колоди Таро? Вони пророкують нам можливі невдачі в житті або ймовірність того, що ситуація складеться не на нашу користь, а також підкажуть, як використовувати сприятливі для вас життєві моменти і «білі» смуги в житті. Тому ми в силах уникнути визначеним нам долею невдач і поліпшити своє життя в енергетично сильні моменти. Джерело.

Так, романтичним і наповненим позитивними емоціями закоханості і ніжності лютий 2019 стане для Козерогів, Стрільців і Овнів. Цим знакам Зодіаку не слід приховувати свої почуття від об’єкта пристрасті і жадання. Карти радять цим знакам не боятися відкрити своє серце людині, в яку давно закохані, і оголити свою душу перед партнером.

У плані фінансів хороший лютий 2019 буде для Близнюків, Скорпіонів і Дів: вам варто планувати нові проекти і реалізовувати масштабні бізнес-ідеї. Не бійтеся працювати без утоми: ваші труди увінчаються успіхом і будуть оцінені по достоїнству. Можливо, справи ще йтимуть мляво, але не звертайте вашу увагу на це. У цей час у вас є можливість закласти фундамент для свого перспективного майбутнього.

До інших знаків Зодіаку Вищі Сили в лютому 2019 року будуть не настільки прихильні.

Так, Левів, Скорпіонів і Тельців можуть підстерігати розчарування в любовній сфері, тому не варто в цей період сильно довірятися благовірному. А якщо у вас недавно з’явився новий залицяльник, не покладайте на нього серйозних надій: ймовірність того, що ви не довго будете разом, велика. Якщо у стосунках з партнером виникнуть розбіжності, не приймайте все на свій рахунок і не переходьте на особистості, краще шукайте компроміс. Не приходите до конструктивного вирішення? Просто «пересидьте» складний для вас період у стосунках.

Читайте також: Іванова матір ходила по воpoжках і воpoжбитах. Підливала синові у страви настої з трав. Шепотіла зaклинaння. І пpoкльони його коханій посилала. Гріх не міг її спинити

У фінансовому плані нелегко буде Водоліям і Рибам: не чекайте цього місяця визнання і похвали від начальства, та й заробітну плату можуть затримати. Крім того, можливі несподівані витрати, тому намагайтеся провести лютий 2019 в режимі суворої економії. І незабаром фінансове благополуччя відновиться.

Що стосується Раків, то у них очікується застій і рутина і в справах, і особистому житті. Але це не привід впадати у відчай: іноді стабільний застій все ж краще періодів, насичених труднощами і переживань. Так що для цього знака Зодіаку лютий буде місяцем, в якому краще усамітнитися, зайнятися саморозвитком і самоосвітою.