fbpx

Що робити, щоб не збулася погана прикмета: як уникнути бiди

У прикмети вірили ще наші предки, тому багато з них дісталися нам у спадок. Прикмети, які обіцяють біди, проблеми зі здоров’ям, неприємності в особистому житті або бідність навряд чи когось залишать байдужими. Однак не варто панікувати, потрібно просто знати, як не дозволити поганим прикметами збутися. На щастя, існує кілька способів, які можуть нейтралізувати негативну дію прийме.

Не вірити. Це, мабуть, найбільш дієвий спосіб нейтралізувати погану прикмету, адже часто саме сама людина, постійними думками про те, що їй посланий поганий знак, притягує негатив. Скептики, не знаходячи раціонального пояснення прикметам, вважають за краще в них просто не вірити, віруючі люди марновірство вважають великим гріхом. Тому щоб нейтралізувати негативний вплив прикмети, просто не думайте про це, тоді марновірство навряд чи збудеться.

Антиприкмети. Пам’ятайте, як в дитинстві, плюнути через ліве плече, постукати три рази по дереву? Наприклад, якщо розсипалася сіль, вважається, що збираючи її, потрібно неодмінно сміятися або якщо хтось перейшов вам дорогу з порожнім відром, просто повторюйте про себе “мені пощастить, мені пощастить”.

Читайте також: Дзеркальна дата жовтня: як уникнути неприємностей і що потрібно зробити 10.10.2018

Вам потрібно нейтралізувати негативну дію знака, посланого вам і для цього підійде будь-який ритуал, який ви можете придумати самі: потриматися за сережку, помацати гудзик, придумати спеціальну фразу, яка відобразить протилежне значення прикмети і не дозволить їй збутися.

Знищити прикмету. Щоб прикмета не збулася її необхідно знищити, стерти з лиця землі. Хтось малює в уяві ластик і сконцентрувавшись, “стирає” ситуацію в якій довелося зіткнутися з негативом. Хтось докладно описує ситуацію на папері, а потім спалює, таким чином, знищуючи саме існування забобони. Можете вибирати той варіант, який підходять вам, вони обидва досить ефективні.

Джерело.

You cannot copy content of this page