fbpx

Що розповість про жінку година її народження?

Ми звикли думати, що про характер людини нам все здатний розповісти його знак Зодіаку або рік народження за східним календарем, але є й інші способи дізнатися дещо цікаве.

Впевнені, будь з представниць прекрасної статі подобається (ну щонайменше цікаво) все, що пов’язано з астрологією. Особливо те, що можна використати з користю для себе. Наприклад, дізнатися цікаві деталі про характер майбутнього обранця.

А чи знаєте ви, що для цього треба враховувати не тільки дату і рік народження, але й точний час?

У добі 24 години, які, в свою чергу, діляться на 12 так звані «дві години», які послідовно змінюють один одного. І кожна з них знаходиться під впливом однієї з планет Сонячної системи.

Все це накладає відбиток на поведінку, характер і нерідко навіть майбутню професію людини. Так, Марс протегує природженим лідерам, Меркурій відповідає за тих, кому щастить у фінансах, Нептун підтримує людей з тонкою душевною організацією. Дотримуючись цієї теорії, можна припустити, що самі владні народжуються в період з 10 до 12 ранку, ті, кому судилося стати ідеальними хранительками домашнього вогнища, з’являються на світ з 4 до 6 дня, а справжні інтuм-бoмби – з 8 до 10 вечора.

Звичайно, все дуже індивідуально. Але хіба не цікаво порівняти, чи відповідає ваш характер тому, що пишуть астрологи? Так що згадуйте точний час вашого народження і читайте далі.

00:00 – 02:00. Бути першим завжди і у всьому – це точно про тих, хто народився в період з півночі до двох годин ночі. В особистому житті, у навчанні і роботі, ви намагаєтеся бути в курсі всього, що деколи не завжди йде на користь відносинам: постійне відстеження коханої людини (хлопця або чоловіка) навряд чи буде оцінена по достоїнству і навіть може привести до розставання.

Втім, нові знайомства ви заводите легко, а тому навряд чи довгий час будете одна.

Не знаємо, з чим це пов’язано, але більшість експертів в даній області сходяться на думці, що люди, народжені в цей часовий відрізок, як правило, виглядають молодше своїх років.

02:00 – 04:00. Працювати завжди і скрізь – ось ваш девіз. І заробляти більше грошей – додають астрологи. Як правило, люди, народжені в цей час, щасливі в кар’єрі, а все тому, що ставлять перед собою чіткі цілі.

Вони ні за що не будуть засиджуватися на одному місці, якщо раптом відчують, що втратили інтерес до справи. Успішність в грошах обіцяє їм у житті «повну чашу» для своїх рідних і близьких вони забезпечать все тільки найкраще, а натомість будуть вимагати від них лише дві речі – любов і вірність.

04:00 – 06:00. Люди, народжені на світанку, для багатьох – як промінь світла. І не варто дивуватися тому, що коли вони заходять в приміщення, всі погляди звернені тільки на них. Адже вони – лідери, що володіють яскравою індивідуальністю і життєвою силою.

Єдине, чого їм бракує, – це віри в інших.

Вони помилково вважають, що здатні зробити все краще, ніж хто-небудь інший.

06:00 – 08:00. Реальність груба і часто жорстока, а тому ви, народжені з 6 до 8 ранку, віддаєте перевагу закритися від навколишнього світу: не дуже товариські, галасливому натовпі віддаєте перевагу самотність і зовсім не здатні (та й не хочете) змінювати своє життя.

Між тим, у вас напрочуд сильно розвинена інтуїція. Якщо задатися метою, можна досягти великих успіхів у справах містичних. І стати, наприклад, екстрасенсом.

Швидше за все, ви не влаштуєте своє особисте життя, але ним ви готові пожертвувати заради цікавої справи.

08:00 – 10:00. Таких чарівних людей ще пошукати треба! Ви – душа компанії і той, кого по праву називають «найкращим другом». В першу чергу ви готові зробити все для своїх рідних і близьких, а потім вже для себе.

Подібний альтруїзм нерідко призводить до того, що про своє особисте життя ви замислюєтеся в останню чергу. Але не поспішайте засмучуватися, все добре! Ці два слова – ваш девіз по життю.

Незважаючи на відкритість світу, все особисте й потаємне ви віддаєте перевагу тримати в таємниці: про своїх обраниць не розповсюджуйтесь, досягненнями не хизуйтеся, про плани на майбутнє не розповідаєте. Адже щастя любить тишу.

10:00 – 12:00. «Бачу мету, не бачу перешкод» – ось девіз тих, хто народився в період з десяти ранку до полудня. Домогтися успіхів їм допомагають залізна самодисципліна і тверді життєві принципи. Таких людей нерідко дорікають у непомірному честолюбство, але разом з тим і заздрять їх кар’єрним успіхам. Ще б!

Вони досягають таких висот, про які багато хто навіть і мріяти не наважуються. Кожне своє рішення і вчинок вони продумують на два кроки вперед, а тому спонтанність – це зовсім не про них.

Яскравим прикладом людини, народженої в цей часовий відрізок, є Дональд Трамп. 45-й президент США і один з найуспішніших бізнесменів Америки з’явився на світ в 10:45. І ось не вірте після цього у все, що ми тут написалию

12:00 – 14:00. Вам не сидиться на місці, весь час хочеться дізнатися щось нове, відчути раніше незнані відчуття. Чи не тому ви так легкі на підйом?

Весь час перебувати в русі – ваша головна мета в житті. І це стосується не тільки любові до подорожей, але і є головним принципом у кар’єрі.

Цікавий факт: жінки, народжені в цей часовий відрізок, нерідко виходять заміж за іноземців, або, щонайменше, часто крутять з ними романи.

14:00 – 16:00. Злітати і падати – абсолютно нормальне положення речей для тих, хто народжений в обід. Складно уявити життєву ситуацію, яка була б здатна вибити їх з колії.

Будь-які інші б вже давно зламалися і втратили віру у свої сили, але тільки не наші герої – будь-які життєві труднощі вони звикли зустрічати з гордо піднятою головою і, як правило, беруть над ними перемогу.

Внутрішня сила і віра в найкраще подарували їм ще одну прекрасну якість – життєлюбність. Вони насолоджуються моментом і вірять, що щастя – в дрібницях. Може бути, тому вони привабливі для представників протилежної статі? Останні завжди відзначають їх шарм і неприкриту спокусливість, яка, нагадаємо, не завжди виражається у відвертих декольте і зухвалих міні-спідницях.

16:00 – 18:00. Якби Шарлотта Йорк, героїня Крістін Девіс з «Кохання у великому місті», існувала в реальному житті, впевнені, що вона народилася з 4 дня до 6 вечора – адже саме в цей період на світ з’являються ті, хто в хорошому сенсі слова зрушать на пошуки кохання. Одним щастить, і вони зустрічають свого судженого досить швидко, а після роблять все, щоб не втратити його. Інші витрачають на пошуки того єдиного довгі роки.

Як правило, проблема друге полягає в тому, що вони заздалегідь знають, яку людину хочуть знайти – можуть точно назвати колір його очей, описати ходу, розповісти про захоплення.

І якщо хоч один пункт не відповідає вимогам, одразу відшивають цього нещасного і закоханого в них чоловіка.

18:00 – 20:00. Тим, хто з’явився на світ з 6 до 8 вечора, абсолютно не підходить скромна роль, вони народжені, щоб вершити великі справи. І ми зараз не тільки про знаменитостей, політиків або спортсменів, але і про людей, які є прикладом для оточуючих.

Наші герої не готові вдарити в бруд обличчям – ніколи не впадають у відчай і зберігають присутність духу навіть у найбільш, здавалося б, безнадійних ситуаціях.

Для них головне – весь час перебувати в русі, а тому уявити їх лежачими у вихідний на дивані неможливо. Колеги по роботі поважають їх за сумлінне виконання своїх обов’язків, а друзі цінують за щирість.

20:00 – 22:00. «Щоб все життя горіло синім полум’ям!» – цією фразою легендарної Сусанни з фільму «найчарівніша і найпривабливіша» можна охарактеризувати тих, хто народився незадовго до півночі. Заздримо, якщо ви з таких, адже пpистpасть і любов – саме захоплююче в вашому житті, і ви віддаєтеся цьому без залишку. Романи ви напевно почали крутити вже в дитячому саду. Впевнені, всі хлопчики хотіли танцювати на ранках тільки з вами і саме вас запрошували на побачення на задньому дворі.

Шкільні та студентські роки остаточно виростили у вас королеву сердець. Ох, скільки ж їх було розбито! Але ви віддали своє (або ще тільки плануєте віддати) одній єдиній і дуже особливій людині, здатній витримати всі примхи і капризи звалені на його голову зірки.

А інакше вас не можна назвати. Всю себе ви віддаєте не тільки коханому, а й дітям – не даремно саме тих, хто народжений в цей часовий відрізок, називають кращими батьками, адже вони ніколи не дозволяють собі повчальних нотацій. Тому що і самі в душі залишаються підлітками.

22:00 – 00:00. Пізно ввечері все в цьому світі уповільнює свій хід, і люди, народжені незадовго до півночі, відрізняються певним філософським сприйняттям життя. А все тому, як стверджують астрологи, що ними керує Місяць. Втім, їх непохитний спокій є лише захисною оболонкою. Всередині у них вирують постійні тривоги і занепокоєння.

Подібна незворушність і спокій не приносять швидких кар’єрних успіхів, куди швидше «опівнічники» влаштовують своє особисте життя.

І якщо їм пощастить знайти таку ж безконфліктну людину, вважайте, пощастило – такий шлюб приречений на довгі роки спільного щастя.

Джерело.

You cannot copy content of this page