Що слід знати потенційній дружині: недоліки чоловіків за знаком зодіаку

Овен

Чоловік-Овен має велику кількість недоліків: нетерплячий, нестриманий, упертий, самозакоханий, егоїстичний.

Він здатний грати почуттями жінок без сорому. Овен ніколи не дозволить себе контролювати жінці, також він ревнивий.

Телець

Чоловік-Телець дуже цікава людина. Однак у побуті він може проявити себе як зануда і скиглій: може годинами сидіти перед телевізором і скаржитися на нецікаві передачі та нудьгу.

Жінка повинна постійно підштовхувати Тельця до дії, інакше він може весь вихідний або відпочинок пролежати на дивані. Також він дуже важко вносить зміни у своє життя.

Близнюки

Чоловіка, який народився під знаком Близнюків, неможливо прочитати. Він непередбачуваний, непостійний. Навіть якщо жінка вирішила, що нарешті розуміє його, то найближчими днями вона переконається, що помилялася.

Життя з цим чоловіком схоже на гойдалку: сьогодні він носить свою супутницю на руках і освідчується їй у коханні, а завтра повідомить, що зустрів іншу. Також до списку недоліків можна внести його примхливий та легковажний характер.

Рак

Чоловік-Рак може приголомшити жінку цілим набором рис, які дратуватимуть її. Він нерішучий, боягузливий, недовірливий і надмірно емоційний. У разі труднощів він стає безпорадним і губиться.

Часто не може взяти себе до рук без допомоги з боку. Жінці, яка вирішить розділити своє життя з Раком, потрібно буде прийняти його песимізм та часту переміну настрою.

Лев

Чоловік-Лев має надмірну зарозумілість з якої випливають й інші негативні риси: самозакоханість, диктаторські замашки, заперечення чужої думки, нетерпимість.

Лев ніколи не підлаштовує своє життя під будь-кого, тому жінка повинна буде прогнутися під його бажання і терпіти характер.

Діва

Чоловік-Діва може вивести із себе будь-кого своїм прагненням до перфекціонізму. Він ніколи не проґавить можливості вказати на чужі недоліки і порадить, як їх усунути, навіть коли його думки ніхто не питав.

До того ж чоловік-Діва очолює список найжадібніших знаків Зодіаку, хоча сам він каже, що це не жадібність, а економія.

Терези

Чоловік-Терези наділений дуже нестійким характером. Йому потрібно відчувати постійне схвалення та підтримку від свого партнера, хоча у відповідь своїй супутниці він цього не дає.

Дружина Терезів повинна взяти на себе роль лідера у стосунках, тому що він не братиме відповідальності. Так само Терези можна назвати нарцисами з низькою стійкістю до стресів.

Скорпіон

Чоловік-Скорпіон наділений дуже складним характером.

Найголовнішим недоліком можна назвати його прагнення контролювати всіх і все навколо, безжальний, ревнивий і мстивий. Також він уміє віртуозно маніпулювати людьми.

Стрілець

Чоловік-Стрілець ніколи не стримує свого слова. Він дає обіцянки та знає, що виконувати їх не буде.

Також Стрільця можна назвати забудькуватим та неуважним, особливо якщо це стосується його другої половини: забуває важливі дати, не дарує подарунків і навіть не відчуває за собою провини.

Козеріг

Чоловік-Козеріг дуже вимогливий до оточуючих. Часто він загострює увагу на дрібницях і мучить цим свою супутницю життя.

Для досягнення своїх цілей він здатний піти головами навіть рідних людей.

Водолій

Чоловік-Водолій не в змозі цілком і повністю віддатися своєму коханню. Він розважливий егоїст, здатний маніпулювати людьми, які довіряють йому.

Водолій може бути занадто прямолінійним і при цьому не вміє вибачатися.

Риби

Чоловік-риба великий вигадник. Він вигадує небилиці і вішає локшину на вуха своїй обраниці, отримуючи при цьому задоволення. Його половинка має вміти відсівати з його слів усю неправду.

До того представник цього знаку дуже залежить від думки оточуючих, не може приймати відповідальність за свої дії, але при цьому віртуозно маніпулює людьми заради своєї вигоди.