Що заборонено робити 31 грудня?

З Нового року почнеться новий етап життя, але чи будуть ці зміни у вашому житті позитивними, залежить тільки від вас. З останнім днем, що пов’язано багато заборон, але до сих пір мало хто знає про них.

Одним з головних днів у році є 31 грудня. Незважаючи на те, що Новий рік настає лише 1 січня, в останній день року, що минає важливо не робити помилок і не порушувати заборон. Представляємо вам список новорічних прикмет і забобонів, які потрібно враховувати, готуючись зустрічати Новий рік.

Що заборонено робити 31 грудня

В останній день року, що минає категорично заборонено займати гроші і давати в борг. З купюрами і монетами ви можете віддати своє щастя. Не рекомендується і починати Новий рік з роздачі боргів, інакше ви опинитеся на порозі бідності.

Розбитий 31 грудня посуд – поганий знак, що передвіщає серйозні конфлікти між членами сім’ї. Щоб уникнути цього, зберіть черепки і закопайте їх подалі від свого будинку.

Ні з ким не сваріться, особливо за новорічним столом. Інакше в наступному році у вас з’явиться багато нових ворогів.

Навіть якщо ви на когось дуже сильно розсердилися, не лайте цю людину. Новий рік – добре свято, і негативні думки і емоції в цей день будуть недоречні.

Перед новорічним застіллям бажано не виносити сміття, але якщо є така необхідність, то зробіть це до 6 вечора. Порушивши цю заборону, ви ризикуєте втратити удачі в наступному році.

Не рекомендується 31 грудня згадувати про свої проблеми, які сталися в році, що минає. Навпаки, теми для розмов повинні бути позитивними і святковими, щоб в наступному році приємних моментів і позитивних спогадів було ще більше.

У цей день бажано не згадувати про небiжчикiв, а якщо тема про покiйних все-таки була порушена, то говорiть про них тільки хороше. Якщо 31 грудня хтось лає покiйнoго, то в наступному році йому доведеться зіткнутися з неприємностями.

В останній день року, що минає робити генеральне прибирання не можна – це необхідно було провести ще до 31 грудня. Зустріти Новий рік в брудному будинку – привернути безлад і невдачі в своє життя.

Як не дивно, але багато людей люблять самотність, адже це прекрасна можливість побути наодинці з собою і подумати про майбутнє. Однак Новий рік постарайтеся зустрічати в компанії рідних або друзів, інакше в наступному році ви постійно будете відчувати себе самотніми.

Гарна зачіска – важлива частина новорічного образу, але стригти волосся 31 грудня не рекомендується, інакше в Новому році ваше волосся буде тьмяним і рідким.

Для багатьох людей Новий рік – не тільки веселе, але і сумне свято. Ви можете згадати приємні моменти, що відбулися в старому році, і пошкодувати про те, що вони йдуть. Навчіться відпускати минуле і 31 грудня не шкодуйте про рік, що минає, інакше в майбутньому буде набагато менше яскравих подій і вражень.

Читайте також: Астролог Олег Горбань про те, чого чекати українцям від прийдешнього 2018 року

Деякі не можуть дочекатися новорічної ночі і починають розпивати спиpтні напої ще до настання свята. Любителям aлкoголю слід бути обережніше, тому що зустріч Нового року в стані сильного aлкoгoльного сп’яніння загрожує серйозними неприємностями в наступаючому году. Помимо заборон, з Новим роком пов’язано і багато прекрасних традицій. Проведіть останній день року, що минає правильно, а найголовніше – не забудьте під бій курантів загадати ваше заповітне бажання.

Джерело.