fbpx
Гороскоп

Що зірки нам пророкують: астрологічний прогноз на квітень

Квітень починається з Молодика в Овні 1 квітня о 09:24 за київським часом, символізує початок нового життєвого циклу. Це перший Молодик нового астрологічного року, який настав 20 березня о 17:34.

Активізується життєва та творча енергія, особиста ініціатива сприяє зав’язуванню корисних стосунків із цікавими людьми, сприяє розвитку проєктів та популярності. 5 квітня Венера входить до знаку Риб – навколишній простір наповнюється романтикою та душевністю. Люди стають добрішими одне до одного, готові до взаємних поступок з багатьох питань.

11 квітня Меркурій рухається Тельцем, цей транзит допомагає знайти практичне застосування інформації, що надходить, прагне знайти вигоду, додаткові ресурси, не обов’язково матеріальні. Люди не схильні конфліктувати, воліють тримати свої думки та висновки при собі.

12 квітня епохальне поєднання Юпітера і Нептуна в Рибах, попереднє таке поєднання було 166 років тому – у березні 1956 року. Всі гострі ситуації згладжуються, стихають збройні конфлікти, війни переходять у пасивну стадію. Кордони розмиваються між особистим та публічним.

Від 15 квітня кармічна негативна точка – Чорний Місяць входить до знаку Рака, який характеризує батьківщину, предків, рідних людей. Цей транзит триватиме до 9 січня 2023 року. У цей період все, що пов’язане з домом, сім’єю, батьками, супроводжуватиметься занепокоєнням та хвилюваннями. Активізуються пологові кармічні теми, частіше виявляються генетичні захворювання.

16 квітня Повня у Терезах о 21:55 за київським часом, найближчими двома тижнями після цієї астрологічної події люди охочіше йдуть на компроміс, поступаються одне одному. Легше досягти гармонії в особистих взаєминах і балансу в ділових. Прекрасний період для будь-якого вибору, пошуку рівноваги, кохання, творчого самовираження.

17 та 18 квітня можливі несподівані, але приємні повороти подій, нові романтичні знайомства. Вдалий збіг обставин, весна, друзі, позитивний настрій та віра у світле майбутнє надихають на створення чогось прекрасного.

20 квітня о 05:25 Сонце входить у знак Тельця. Фон подій різко змінюється, люди стають розважливішими, спокійно реагують на все, що відбувається навколо. Починається період фінансової стабілізації, в соціально-економічному секторі спостерігається прогрес.

30 квітня о 23:41 за київським часом відбудеться Сонячне затемнення в Тельці, яке відкриє коридор затемнень. Цього ж дня Меркурій перейде до знаку Близнят, де має статус управління – транзит допоможе усвідомити важливі речі, справжні причини того, що відбувається. Люди спокійніше сприймуть серйозні зміни, які відбуватимуться найближчими двома тижнями.

You cannot copy content of this page