Щоб млинці не прилипали і не рвалися, потрібно додати всього один інгредієнт

Солодкі, ароматні млинці – відмінний варіант для сніданку або десерту. Однак тут важливо простежити за тим, щоб млинці не пригоріли, не прилипли і не порвалися під час перевертання. На жаль, це вдається далеко не кожному. Проте для того, аби уникнути всіх цих неприємностей, потрібно всього лише додати в тісто один абсолютно звичайний інгредієнт.

Вся справа в тому, що тісто має властивість пригорати і прилипати навіть до хорошої сковорідки. Для того, щоб такого не сталося, деякі господині вважають за краще лити забагато олії. Це найчастіше працює, однак слід зазначити, що млинці виходять надто жирними і олійними, менш смачними, а ще це дуже шкідливо. Щоб не шкодити собі і гостям, а також зберегти смак і зовнішній вигляд млинців, використовуйте один-єдиний інгредієнт: звичайний крохмаль.

Читайте також: Швидкий пиріг з яблуками на кефірі

Саме в крохмалі криється секрет успішних і дуже смачних, а головне – не підгорівших млинців. Крохмаль робить тісто таким по структурі, що воно більше не прилипає навіть до не дуже хорошої сковорідки. Крім того, з ним млинці виходять більш пухкими, рум’яними і смачними.

Щоб приготувати тісто з крохмалем, нам знадобляться наступні інгредієнти:

  • Яйця курячі – 3 штуки.
  • Молоко звичайне – 500 мл.
  • Борошно пшеничне – 200-300 грамів.
  • Сіль, цукор – за смаком.
  • Крохмаль харчовий – дві столові ложки.

З’єднайте всі ці інгредієнти, добре збийте тісто і вуаля! Все готове до смаження млинців. Не забудьте перед цим розігріти сковороду.