fbpx
Гороскоп

Щоб не упустити шанс і “спіймати удачу за хвіст”, індійський астролог підготував кілька порад для кожного знака на тиждень з 17 по 22 травня. Ось що потрібно зробити кожному

Несподівані повороти долі можуть лякати, але зміна звичного способу життя дозволяє скористатися тими можливостями, про які й не думав раніше.

Овен

Представників цього знаку чекає надходження великих сум на найближчому тижні. Однак в сімейному житті треба буде пройти пару випробувань. На роботі теж двояка ситуація: з одного боку, можливий конфлікт з начальством, а з іншого – шанс отримати більше кар’єрних можливостей. Головна порада на тиждень: думати, перш ніж говорити.

Тельці

З 17 травня зірки дають шанс народженим під цим сузір’ям проявити свою сильну сторону, але важливо не зазнаватися. Не варто встрявати в конфлікти і суперечки, особливо з членами сім’ї, потрібно вести себе акуратно і стримано на роботі. Багато що вдасться отримати Тельцю, особливо в матеріальному плані, якщо він не буде егоїстом.

Близнюки

Цим повітряним знакам потрібно навчитися вести журнал витрат, найкраще відкладати гроші, а не витрачати їх. В середині травня Близнюків чекає шанс проявити себе на роботі. Головна порада: навчитися стежити за грошима.

Рак

На цьому тижні на них чекає виконання заповітних бажань. Правильне вкладення дуже швидко окупиться. В особистому житті можливі труднощі, а в плані здоров’я потрібно стежити за серцем.

Лев

Ці вогняні знаки отримають багато відмінних можливостей на роботі, швидше за все, їх навіть очікує підвищення. У сім’ї пануватиме атмосфера любові і радості. Загалом, цей тиждень стане для Левів дуже приємним.

Діва

У сфері фінансів цей знак не чекають потрясіння ні в негативному ключі, ні в позитивному. В особистому житті Дівам може зустрітися новий цікава людина, але не варто відхрещуватися від спілкування з незнайомцями – пора розширити свій список контактів.

Терези

Народжені під цим знаком мають проявити свою активну позицію. В іншому випадку є ризик втратити фінансові можливості. Варто бути обережнішим з друзями і сім’єю, не огризатися і не грубити. Головна порада тижня – не упускати можливості.

Скорпіон

Представників цього знаку чекають на роботі дрібні конфлікти або сутички, так що краще їм проявити свою дипломатію у вирішенні питань. Фінансово у Скорпіонів все буде стабільно, головне, довести всі проекти до кінця.

Стрільці

Цей тиждень стане для них досить нейтральноим. Під час цього перепочинку найкраще докласти побільше зусиль – вони точно окупляться сповна. Не варто при цьому погоджуватися на авантюри.

Козеріг

У фінансовому плані ці знаки зможуть зберегти гроші на чорний день. Головним уроком для них стане самоконтроль.

Водолій

У професійному плані і в стосунках цих знаків чекають сприятливі зміни. Деякі навіть отримають підвищення або зможуть нарешті зробити серйозний крок у стосунках, але перед цим треба вирішити всі суперечки і недомовки.

Риби

Для цих водних знаків тиждень буде цікавим – потрібна повна віддача в своїй справі, концентрація. Не потрібно боятися нових можливостей, які надає вам доля. Навчіться ризикувати, радять зірки.

You cannot copy content of this page