fbpx

Щоденник чоловіка, дружина якого ХУДНЕ!

Я, звичайно, все розумію. І прагнення всіх дамочок, в тому числі і моєї коханої, стати ще краще, ніж вони є насправді. Але ось їх маніакальне прагнення зробити краще за всіх оточуючих мені, напевно, недоступно …

Почалося все, як завжди, після торішніх новорічних свят. Моя дружина спробувала почати нове життя з початком року. Але як би не так.

Тазики з олів’є і бабусин наполеон допомогли їй безславно програти боротьбу з любов’ю до смаженої картоплі і пончикам з повидлом та іншим смаколикам. Тому боротьба була тимчасово відкладена. І ось тепер Катя вирішила, що ті зайві два сантиметри на талії, які були у неї, скільки я її знаю, заважають їй в цьому році просто до неможливості.

День перший

Моя мила наділа на себе джинси, які носила в дев’ятому класі. Ледве застебнула, і надула губи. На моє боязке зауваження, що Катюша вміщувалася в ці джинси виключно в положенні лежачи останні п’ять років, я отримав ляпаса. І за що ?! Абсолютно незрозуміло.

День другий

Мені здається, Катя починає сходити з розуму. Гаразд, нехай худне, але навіщо ж над усіма іншими знущатися? Моя ненаглядна скормила все смачне, що було в холодильнику, нашому коту. Мурзик очманів, роздувся, і лапами ледь діставав до землі.

Вся сім’я була посаджена на очисну дієту. На вечерю всі їли щось, що могло б бути несолоним рисом. Кажу могло б, тому що без мікроскопа вміст тарілки було практично невидно. Зараза – теща активно підтримала Катю.

День третій

На роботу не йшов, а біг. Чекав обідньої перерви, як манни небесної. Колеги дивилися з жалістю. Хтось пожартував: Тебе що, дружина не годує ?! Жартівники фігові. Увечері тесть намагався вимагати у жінок нормальну вечерю.

Ага. Катька поставила перед татком тарілку з морквяним рагу. Ну і дитину вони виростили. Над рідним батьком так знущається! Катя провела лекцію на тему як не їсти після 6.

День четвертий

Кіт Мурзик просився на волю. Підозрюю, що не до кішок. Бідолаха давно забув про підступну щедрості господині, і тепер, як повноправний член сім’ї, теж харчується дієтичними продуктами. Проситься на вулицю. Там водиться справжнє, а не соєве м’ясо.

День п’ятий

А теща все-таки людина. Примудрилися пронести в будинок повз пильну Катю пакунок з цукерками. Треба запам’ятати, що вона такі любить, і як-небудь їй купити (боже! Я? Тещі? Цукерки? Ось довели …) Після того, як ця Катькина битва з сантиметрами закінчиться. Катруся, ну навіщо ти з ними воюєш? ” – ласкаво шепочу я ввечері їй на вушко. Сантиметри такі маленькі, а ти велика … ”

Ледве встиг договорити. Нічого нічого. Будемо вважати удар по вуху легким масажем.

День шостий

Все, набридло. Намагався пояснити коханій дружині, що чоловік повинен добре їсти, інакше у нього ні на що не буде сил. Не допомогло. Але було і веселе.

Спостерігав, як мій тесть, ой, вибачте, тато, чоловік видатної комплекції, після трудового дня з’їв салат із селери, і так правдоподібно сказав: Я ситий! Так в ньому актор пропадає!

День сьомий

Ура, п’ятниця! Після роботи – пиво, пиво, пиво, з картоплею, з сосисками, і ніяких варених овочів! З небес на грішну землю … Милий, ти повернешся додому раніше, сьогодні ж пральну машинку привезуть … Ні, ну яка сте … дружина моя кохана.

Її технічній освіті будь-хто позаздрить, а вона вдає, що не може впоратися з пральною машиною. Це що, в жіночих журналах радять прикидатися дурною і безпорадною? У тих же, де радять дотримуватися правильного харчування і худнути разом з усією родиною?

Увечері теща підстерегла мене біля входу в ванну і мовчки сунула в руку бутерброд з салом. Мало не розплакався і прошепотів Спасибі, мама. Ось героїчна жінка. І де вона його ховає?

День восьмий

Все пропало. Мурзик знайшов на балконі тещину заначку. Вночі чув, як він гарчав, роздираючи сало зубами. Злякався до нього наближатися, що б відібрати. Лежав без сну і заздрив. Вранці мама вирушила до приятельки з голодним блиском в очах, а тесть покликав мене в баню. Як і передбачалося, до лазні ми не дійшли, і осіли в найближчому кафе.

Додому всі повернулися ситі і добросерді, де застали злу і голодну Катю в гарячій суперечці зі зброєю тортур. Підлогові ваги відчайдушно чинили опір її натиску, і відмовлялися зрушити стрілку хоч трохи вліво.

День дев’ятий

Настала криза. В гості з’явилася Катіна подружка. З тортиком і пляшкою мартіні. І щиро дивувалася з приводу запропонованих їй млинчиків з кабачків. Розповідала Каті про шкоду для організму і бюджету парникових кабачків. Я, виявляється, недооцінював цю милу, чарівну пліткарку і скандалістку Люду. Дідько. Рано радів. Вона допустила жaхливий промах – сказала дорога, ти схудла.

Це просто кошмар. Я давно помітив, що жінки говорять ці назви одна одній просто так, від випадку до випадку, просто щоб зробити приємне. А нам далі мучаться. Спасибі, Люда, надихнула.

День десятий

Здається, назріває буря. Катя дістала з шафи ті самі кляті джинси. І – джинси застебнулися на ній легко. Дивно. Я міг би заприсягтися, що ні на один сантиметр моя кохана не схудла (ось такий парадокс – всі схудли, а Катя – ні). Мама і тато хитро переглядаються. І тут мене осяває – хай живе швейна машинка і тещині вмілі руки!

А зовсім щаслива Катя влаштувалася у мене на руках з тарілкою, на якій лежав величезний шматок торта, і, сподіваюся, надовго залишила цю дурну затію. Я адже її люблю, а не ці горезвісні сантиметри.

А еталонні джинси я заховав подалі. Куди – бачив тільки Мурзик. Але він мене не видасть …

Читайте також: 10 фішок етикету за якими нас “читають” з перших хвилин

Джерело.

You cannot copy content of this page