Східний гороскоп кохання на 2022 рік: Комусь доведеться на початку року багато “терпіти”, а комусь розлучитися і вдруге одружитися

Пацюк

Якщо ви поки що вільні, то з’явиться шанс зацікавити того, хто дуже схожий на вас, але лише трохи більш масштабний. Щоправда, у стосунках доведеться грати другу скрипку. Якщо ж амурний партнер уже є, то союз добряче потрясе через ревнощі, в нього може вклинитися хтось третій, і ви в якийсь момент будете змушені робити вибір – йти або залишатися, тому що навряд чи наважитеся жити подвійним життям.

Бик (Віл)

Якщо ви поки що вільні, то краще триматися подалі від індивідів, що випинають себе, які несуть смуту і намагаються позбавити інших не тільки душевної рівноваги, а й якихось благ. Роман з такою людиною, може, й буде незабутнім, але завдасть чимало збитків. Якщо ж пара вже є, доведеться шукати нові методи взаємодії.

Тигр

Якщо ви поки що вільні, то завоюєте серце того, хто піде з вами хоч на край світу і в усьому вас підтримає, кому дуже імпонуватимуть багато рис вашого характеру, а ваші починання приведуть до бурхливого захоплення; Але пам’ятайте, від вас чекатимуть рівноцінної віддачі. Якщо ж друга половинка у вас уже є, вона стане для вас ще й соратником, однодумцем, правою рукою в якихось проектах.

Кролик (Кіт)

Якщо ви поки що вільні, то, швидше за все, віддасте перевагу створенню союзу з людиною, з якою давно знайомі, до якої звикли і від якої знаєте, чого чекати. Хоч будуть у вас шанувальники і серед нових знайомих. Якщо ж друга половинка вже є, якісь події перевірять союз на міцність, і якщо перевірка пройде на відмінно, ви знайдете спосіб зміцнити узи.

Дракон

Якщо ви поки що вільні, то знайдете гідну вас другу половинку, з якою буде багато справжньої любові, спільних звершень та яскравих пригод. Якщо ж пара у вас вже є, то близькій людині доведеться докласти чимало зусиль, щоб залишатися для вас коханою та бажаною, і, якщо вона з цим впорається, ви збережете їй вірність.

Змія

Якщо ви поки вільні, то будете шукати тиху гавань і людину, яка захистить від зовнішніх негараздів, і, якщо така знайдеться, ви швиденько приберете його до рук, ну а якщо покластися виявиться нема на кого, можливі численні інтрижки. Якщо ж друга половинка вже є, то союз періодично лихоманитиме.

Кінь

Якщо ви поки що вільні, то можете отримати щастя з однодумцем, з тим, хто підтримає ваші революційні починання, стане для вас попутником у подорожах та соратником. Ну а якщо пара у вас вже є, не факт, що союз залишиться колишнім, він може як суттєво трансформуватися, так і зовсім розвалитися, якщо друга половинка не прийме вас оновленим.

Вівця (Коза)

Якщо ви поки що вільні, можете закохатися в того, хто закликає до зміни світу. Якщо ж друга половинка вже є, то доведеться змиритися, що якийсь час вона займатиметься чимось для неї більш важливим, ніж ваша персона. На початку року доводиться багато “терпіти”

Мавпа

Якщо ви поки що вільні, то, можливо, вважаєте за краще все так і залишити, правда, якщо є у вас по сусідству людина, з якою вам подобається проводити вечори та обговорювати все на світі, то не виключено, що ви з ним об’єднаєтесь у пару, щоб разом протистояти світові. Якщо ж друга половинка вже є, то попередні точки дотику зникнуть, шукайте нові. Ймовірні розлучення і вдруге вийти заміж чи одружитися

Півень

Якщо ви поки що вільні, то постарайтеся ясно оцінювати інтерес до вас з боку представників протилежної статі, можете потрапити у фінансовий круг. Ну а якщо пара вже є, то стосунки можуть завершитись.

Собака

Якщо ви поки що вільні, то, швидше за все, знайдете собі пару на тій ниві, яка у 2022 році стане для вас ключовою, якій ви присвятите себе і все своє життя, – загалом, це буде спілка захоплених однодумців. Якщо ж друга половинка вже є, все залишиться як є, тільки якщо вона теж буде готова на поступки.

Свиня (Кабан)

Якщо ви поки що вільні, то поруч із вами, можливо, з’явиться людина, яка змінить вас і вашу свідомість, світосприйняття. Ви з ним можете як виїхати в іншу країну, так і на батьківщині заснувати поселення однодумців з зовсім відмінним від звичного способу життя. Якщо ж пара вже маєте, то розуміння з вашого боку зменшить негативні прояви з боку обранця.