Східний гороскоп на 2022 рік: Кого накриє грошовий переворот, а в кого великі зміни повернуться на 100 градусів

Пацюк

Вам у 2022 році для збереження та примноження того, що ви маєте, не варто лізти у чужі справи. Займаючись ними, ви пропустите щось для себе важливе. В іншому все обіцяє бути досить благополучним. Ви дуже раціонально скористаєтеся працями та досягненнями інших людей, досягнете успіху в нетривалих проектах, а при належній удачі знайдете і потужних покровителів.

Бик (Віл)

Ви у 2022 році часто будете незадоволені тим, що відбувається, тимчасово притупиться відчуття безпеки та стабільності. Може виникнути потреба у проживання далеко від великих поселень, де спокійніше. Не виключена і зміна роду діяльності, можливо, ви освоїте якусь нову професію, яка допоможе вам налагодити фінансове становище. І саме осторонь бурхливих перипетій ви знайдете щастя і спокій.

Тигр

На вас у 2022 році чекають по-справжньому вражаючі досягнення! Не розмінюйтеся на дрібниці, робіть грандіозні проекти – у вас все вийде. Пані удача буде до вас більш ніж прихильною, а у вас вистачить інтелекту та досвіду, щоб створити навколо себе буфер безпеки. У вас з’явиться можливість радикально і на краще змінити своє існування, підкорити якісь дійсно значущі особистісні та професійні вершини, добре заробити і навіть прославитися.

Кролик (Кіт)

Вам у 2022 році доведеться якось підлаштовуватись під зміни, ініційовані зовнішніми обставинами та людьми, яких ви просто не можете ігнорувати. Зміни в деяких ключових сферах вашого життя змусять понервувати, але при розумному розпорядженні доступними вам ресурсами призведуть до гідних перемог, стануть початком чогось для вас значущого і довгострокового.

Дракон

Ви у 2022 році будете всім задоволені. Обставини складуться найсприятливішим для вас чином, ви насолоджуватиметеся і поточними подіями, і своєю роллю в них. На вас чекають численні досягнення, ви візьмете участь у найцікавіших проектах і навіть, швидше за все, отримаєте за свої успіхи статусні нагороди. У вас часто запитуватимуть поради ті, хто творитиме історію – як на локальному, майже для вас побутовому рівні, так і на більш глобальному, що стосується дуже широкого кола людей, так що вам належить побути натхненником. Вас очікують небезпеки. Будьте обережні

Змія

Ви в 2022 році часто втомлюватиметеся від стрімкої зміни подій і картини світу, але в результаті знайдете можливість отримати моральну і матеріальну користь з цієї круговерті, когось дезінформуєте, навчитеся лавірувати між обставинами без особливої ​​шкоди, станете більш заповзятливою і рішучою людиною . До того ж у вас може з’явитися потреба в частій зміні обстановки, і ви будете регулярно відвідувати якесь певне місце, в якому вам набагато спокійніше, ніж будь-де. А ще ви намагатиметеся заручитися підтримкою когось надійного.

Кінь

На вас у 2022 році чекають глобальні зміни. Ви станете дорослішим емоційно і почнете будувати своє існування без огляду на людей, які до цього грали у вашому житті величезну, а може, й ключову роль. Не обійдеться і без бунтів – як проти домашнього укладу, так і проти якихось правил на роботі, застарілих принципів. Не виключений переїзд в інше місто або навіть країну, причому вас, можливо, потягне туди, де найменш стабільна ситуація, де все вкрай неоднозначно. Важливо те, що 2022-го ви самі творитимете свою долю.

Вівця (Коза)

Вам у 2022 році варто покладатися тільки на себе: тим, хто зазвичай вирішує ваші проблеми, точно виявиться не до вас, і якщо ви не будете діловитими і обережними, то прахом піде все, що у вас вже є. З’явиться величезне бажання тринькати, заради привернення до себе уваги ви можете кинутися підтримувати чиїсь авантюрні починання. Не вірте всьому, що вам кажуть, а особливо тим, хто нібито дбає про всіх-всіх жителів планети.

Мавпа

Ви в 2022 році в основному виїжджатимете за рахунок минулих успіхів, грошових накопичень, наявного професійного досвіду, вже сформованої ділової репутації, свого авторитету, а ось по-справжньому значущих нових вершин ви навряд чи досягнете. Причому, швидше за все, це буде вашим вибором: ви віддаєте перевагу ні що не втручатися, нічого не ініціювати. Самі ж направте всю свою енергію на те, щоб зберегти існуюче та убезпечити себе від впливу того, що починають ваші близькі, колеги і хтось зовсім незнайомий.

Півень

Ви в 2022 році можете зіткнутися з багатьма труднощами, і в першу чергу через власні несвоєчасні і даремно сказані слова. Велика ймовірність, що ви заради червоного слівця щось комусь пообіцяєте, наприклад, фінансову підтримку або участь у якихось не дуже правильних заходах, і тим самим ув’яжетесь в якусь нелегітимну кампанію, станете соратником тих, від кого краще б триматися. подалі. Так що всі подальші негаразди виявляться результатом вашої власної необачності. Чи зможете всього цього уникнути? Тоді якщо й не примножите суттєво свої блага, то принаймні збережіть їх.

Собака

Ви в 2022 році можете знайти своє справжнє призначення або зробити те, заради чого, як вам здається, ви і народжені. Велика ймовірність, що ви самовіддано кинетеся вдосконалювати мир і покладете на вівтар цієї боротьби все, що у вас є, своїми грошима, наявною у вас роботою, якимись особистими інтересами та навіть спокоєм близьких людей. І жодних жалю! Ви будете в захваті від того, що відбувається, а втрачене і віддане добровільно замінять якісь інші цінності, не так матеріальні, як духовні, соціальні – ті, заради яких усе й затівалося.

Свиня (Кабан)

Вам у 2022 році доведеться зіткнутися зі змінами, ініційованими людьми, з якими ви тісно взаємопов’язані. Однак це навряд стане для вас потрясінням, швидше за все, ви просто перебудуєте своє сприйняття дійсності, якимось чином пристосуєтеся до того, що відбувається, і навіть знайдете в цьому своєрідну красу. Ймовірно, для вас все це виявиться пригодою, яка виведе вас на новий особистісний рівень і яку ви потім опишете в мемуарах. Чекає на вас і переоцінка цінностей, які блага перестануть мати значення.