fbpx

Східний гороскоп: проблеми та невдачі чекають на кілька знаків Зодіаку в 2022 році

Тим, хто може старанно трудитися, Тигр – символ 2022 – дарує удачу. Решті ж, щоб отримати благословення господаря року, доведеться постаратися, щоб пережити можливі проблеми та невдачі. Особливо уважними треба бути кількома знаками зодіаку.

Бик

Бикам у 2022 році необхідно перевіряти будь-яку інформацію та дуже обережно укладати угоди – вони можуть закінчитися невдачею. Друзі та родичі можуть змусити представників знаку взяти на себе додаткові моральні та фінансові зобов’язання.

Тигр

Тигри ризикують настроїти проти себе друзів і втратити союзників у 2022 році. Також у них можуть виникнути проблеми в особистому житті через підвищену агресивність. Тиграм не слід брати всі турботи на себе і витрачати всі сили наодинці. Крім того, вказує східний гороскоп, удача відвернеться від народжених під цим знаком Зодіаку, якщо вони дозволять собі кидати гроші на вітер або зазіхають на чуже.

Коза

Козі в новому році слід дивитися на те, що відбувається ніби збоку, і не втручатися у відкриті конфлікти. Представникам знаку необхідно вирішувати суперечки мирним шляхом, інакше скандали затягнуться надовго та зіпсують репутацію.

Півень

Півень у 2022 році може увійти у протистояння з Тигром через запальність та шкідливість. У другій половині року слід відмовитися від великих покупок та уважно стежити за грошима, адже Півня можуть обдурити близьких друзів або родичів.

Собака

Особливу обережність необхідно виявити тим, хто тільки розпочав любовні стосунки. Згідно зі східним гороскопом, Собакам може потрапити вітряний і невірний партнер, який здатний розбити серце.

Господарем 2022 стане Чорний (Синій або Блакитний) Водяний Тигр. У культурі східних народів ця тварина – символ сміливості та рішучості.

You cannot copy content of this page