fbpx

Шкіра та діаманти: як виглядає найдорожча в світі сумка за майже 400 тисяч доларів (фото)

Найдорожчу коли-небудь продану з аукціону сумку оцінили в 2,3 мільйона гонконзьких доларів (382 тисячі американських доларів). Про це повідомляють на сайті аукціонного дому Christie’s.

Модель Niloticus Crocodile Himalaya Birkin 30 зі шкіри крокодила з діамантами від марки Hermes продали на аукціоні в Гонконгу. Назва дана через переходів кольору від темного до більш світлого. Інформація про покупця не розголошується, він брав участь в торгах по телефону.

Читайте також: Брудні щітки для макіяжу, погана косметика і накладні вій: українка розповіла, скільки заробляють моделі за кордоном

На початку червня на торгах аукціонного дому Christie’s в Гонконзі з молотка пішла сумка Hermes Birkin. За неї заплатили 377 тисяч доларів.

Будинок Hermes заснований у Франції в 1837 році шорником Тьєррі Ерме (Thierry Hermes). Спочатку спеціалізувався на лимарних виробах – кінської упряжі та сідлах, в даний час виробляє аксесуари зі шкіри та шовку, одяг, взуття, годинники, прикраси, парфумерію і предмети інтер’єру. Сумка Birkin названа в честь британської актриси і співачки Джейн Біркін. Ціни на такі сумки починаються від 10 тисяч доларів.

Джерело.

You cannot copy content of this page