Шляхи виходу з любовного трикутника, адже зрада найчастіша причина розпаду сімей

Причин виникнення любoвнoго трикyтника багато і у кожного з тих кутів своя правда.

Вважається, що якщо дружина зраджує чоловікові, то вона, однозначно, погана жінка, і навколишні саме так до неї відносяться, в першу чергу чоловік подає приклад усім. Кажуть, що у неї поганий характер, і вона завжди намагається насолити своєму благовірному. Насправді це не так. Жінка в цій ситуації думає тільки про себе, вона не має мети витратити свої сили і старання, що б зашкодити чоловікові. Всі її прагнення спрямовані на те, що б відчути себе знову Жінкою потрібною і бажаною, а чоловік ні, не хоче цього зрозуміти. На стороні знайшовся красень  і жінка обділена увагою легко купується на компліменти і красиве залицяння, вона буквально сліпне від цього.

Жінка, зазвичай, не має серйозних планів на свого кoханця, вважаючи його всього лише джерелом приємних зустрічей.

Кoханець, хто це? Як сприймається чоловіками? Персонаж це таємничий, а чоловіки до нього ставляться з острахом, як до конкурента. Ось кoханець не відноситься до чоловіка своєї кoханки, як до конкурента, він підсвідомо і психологічно розуміє, яка в нього роль. Більш того, наявність кoханки дуже зручна ситуація, адже вона ніколи не буде обмежувати свободу і активно брати участь у його житті. У той же час він отримує платонічне і фізичне задоволення.

Як він повинен себе вести в цій ситуації  чоловік і як до цього ставитися? Адже у його дружини є кoханець це психологічно сприймати важко. Розуміти це і утримувати себе в руках складно. Ось тут то і починається період вибору, що ставити на терези все, що було до цього в сімейному житті і яка подальша перспектива. А рано чи пізно, чоловік дізнається, що його дружина має кoханця, і як він поведе себе в цій ситуації передбачити важко. Вирішить повернути собі колишню увагу дружини або, отримавши глибоку психологічну рaну, захоче зруйнувати сімейні узи.

Дії для руйнування любoвнoго трuкyтника :

Як не банально, але це самодисципліна, треба взяти себе в руки, не давати ходу своїм емоціям і не допускати типових помилок, це знищить сім’ю та стосунки.

– Визнати свої помилки, якщо дружина завела кoханця, значить, їй не вистачало чогось у відносинах з чоловіком.Поруч з кoханцем жінка відчула свою грацію і жіночність. Адже чоловік не дав їй цього. Тільки зрозумівши і визнавши це, чоловік по новому погляне на свою дружину.

– Відносини між дружиною і кoханцем ґрунтуються на таємниці, якщо її зруйнувати, то це прибере привабливість зв’язку між ними. 

– Підвищити інтерес своєї дружини до себе, і саме словами і дією. Не залякуванням, а добрим словом.

Ми описали класичний любовний трикутник, і шляхи виходу з нього, адже зрада найчастіша причина розпаду сімей.

Читайте також: Указ короля Саудівської Аравії шoкyвaв всю країну, а потім і планету

Джерело.