fbpx

Шлюби, укладені на небесах: 5 особливо міцних пар по гороскопу

Стрілець та Овен

«Коли ми разом, ніхто не крутіший». Спілка героїв-переможців. Своїм коханням вони спалюють вщент все навколо і залишають руїни після себе. Їх вогненного кохання, вірності та відданості одне одному позаздрили б Ромео та Джульєтта.

Вони справляють враження божевільних закоханих, але їм глибоко байдужа думка оточуючих. У світі немає місця третім особам. Їхні почуття – приклад справжнього кохання.

Терези та Близнюки

«Святе, глибоке, піднесене кохання». Повітряні знаки витають у хмарах і не мають наміру спускатися на землю. Між ними немає вогню. Їхні почуття набагато глибші і проникливіші.

Вони не кричать про своє кохання на весь світ і тихо насолоджуються раєм у курені. Неймовірно теплі, дружні стосунки, в яких проникають довіра та порозуміння.

Бракують зірок з неба і дорожать трепетним ставленням одне до одного. Мріють разом зустріти старість та зустрітися після на небесах.

Скорпіон та Рак

“Союз несхожих”. Найнеможливіша пара, яку можна лише уявити. Поміж ними немає нічого спільного. Різні інтереси, принципи, погляди життя. Але саме кардинальна несхожість притягує їх сильніше за магніт. Знаки стають віддушиною одне одному.

Поступово зростаються та переймають звички партнера. Їх зв’язок глибинний, чуттєвий і дуже тендітний. Вони можуть боляче поранити грубістю та злістю, але все одно залишаються разом. Вони не мають інших варіантів, крім як стати повноцінною сім’єю.

Скорпіон та Риби

«Кармічна любов». Про стосунки цієї пари можна знімати кіно. Почуття спалахують раптово. Бурхливий роман спочатку сприймається як легка інтрижка. Чим довше вони разом, тим сильніше розуміють – їм нікуди не подітися один від одного.

Можливо, вони були разом у минулому житті. Інакше не можна пояснити неймовірне кохання знаків. Їм немає необхідності доводити силу та глибину почуттів. Між партнерами панує духовне єднання. Немов близнюки, вони єдині в думках, мріях та бажаннях.

Діва та Телець

“Вдалий вибір”. Найперспективніший союз із погляду успіху. Амбітні та корисливі знаки поодинці можуть досягти багато чого.

Якщо вони об’єднаються, то їм підкориться весь світ. Прагматичні відносини можуть здатися нудними і прісними для будь-кого, але тільки не для цих двох. Вони чудово обходяться без романтичних дурниць і не витрачають час на запаморочливі емоції.

Обидва знають, що хочуть отримати від життя і чого прагнути. Астрологічна сумісність їм лише на руку. Цей союз – яскравий приклад ідеальних та успішних стосунків.

You cannot copy content of this page