fbpx

Шукайте себе у списку обраних: гороскоп з 1 грудня по лютий для 7 знаків Зодіаку. Когось чекає стрімке замкнене негативне сіре коло, когось раптові халявні гроші, ну а Козероги на вершині благодаті

Овен

На початку зими вам доведеться приміряти плащ супергероя, тому що завдань буде багато. До Нового року вам потрібно не лише закрити усі робочі справи, а й заздалегідь підготуватись до свята. Не затягуйте з вибором сукні та покупкою подарунків. У січні вже можна видихнути та сконцентруватися на подальших планах. Мрійте, візуалізуйте та ставте перед собою нові грандіозні завдання. Все збудеться!

Телець

Грудень – не час розслаблятися. Від вашої включеності у роботу безпосередньо залежить результат. Хочете отримати премію та порадувати себе дорогим подарунком до Нового року? Викладайтеся на всі сто! У другій половині зими, навпаки, варто зменшити темп і зосередитися тільки на тих моментах, які дійсно для вас важливі. Вас засиплять  раптові халявні гроші

Рак

Купувати будиночок біля моря замість квартири в центрі міста – не найкраща ідея, принаймні на даному етапі вашого життя. Будь-які кардинальні зміни не виправдають надій і принесуть розчарування, тож цієї зими тримайте курс на стабільність. Після святкування Нового року більше часу приділяйте своїм інтересам: саме час згадати давно забуте хобі, відвідати салон або розпочати онлайн-навчання, яке довго відкладали.

Діва

Виясненням відносин не місце у вашому житті, адже Новий рік необхідно зустріти на позитивній хвилі. Вибачте подумки всіх недоброзичливців і більше не пускайте їх у своє життя. Вам стане набагато легше і в січень ви увійдете з новими силами. На початку 2022 року у вас вируватиме енергія, і ви зможете переробити безліч справ: і підготуватися до Різдва, і знайти час зустрітися з друзями.

Терези

У грудні намагайтеся не сумувати, навіть якщо не можете знайти ідеальні туфлі на свято. Завзятість допоможе вам досягти будь-якої мети — і в побуті, і на роботі. Не здавайтеся і йдіть уперед, незважаючи на перепони. Завдяки такому гарту надалі ви зможете реалізувати всі свої масштабні плани. У вас найближчі три місяці чекає стрімке замкнене негативне сіре коло

Скорпіон

Напередодні Нового року займіться сімейною бухгалтерією, щоб не витратити на подарунки та святковий стіл більше, ніж планували. Купуйте гарний блокнот і записуйте в нього всі свої витрати та прибутки. 2022 року сфокусуйтеся на тому, щоб налагодити контакти з потрібними людьми. Будьте більш дипломатичні та доброзичливі, не вступайте у суперечки.

Козеріг

Завершіть рік підбиттям підсумків. Які помилки ви припустилися? Де були неправі? Що завадило вам досягти поставленої мети і навпаки, що допомогло втілити бажання в життя? Відповіді на ці запитання допоможуть вам обходити гострі кути. Усю зиму, що залишилася, присвятіть питанням кар’єри. Ви маєте реальну можливість зробити професійний ривок. У вас вершина благодаті, якщо ви не порушуватимете закони Всесвіту.

You cannot copy content of this page