Січень для цих знаків стане початком романтичних відносин, нових надійних стосунків

Діва

Ваші шалені ідеї, на жаль, ніколи не приходять вчасно, але це не повинно приховувати Ваше прагнення. Коли Ви придумаєте щось цікаве, це, напевно, спрацює. Ви повинні зробити все можливе, щоб отримати потрібні ресурси та час для реалізації свого геніального плану. Використовуйте свій творчий потенціал, щоб заразити оточуючих власним ентузіазмом та стимулювати їх допомогти Вам у Ваших починаннях. Проведіть кілька експериментів і подивіться, що з цього вийде.

Терези

Якщо січень став початком нових романтичних відносин, будьте готові до того, що вони приймуть дещо несподіваний поворот. Те, що відбувається в амурних справах, абсолютно непередбачуване, тому будьте максимально чесні з самим собою та своїм партнером, щоб уникнути непорозумінь і розпочати конструктивний діалог. Однак, якщо Ваші відносини вже сформувалися, будьте готові до того, що перед Вами відкриються нові перспективи в цьому плані, і Ви захочете перейти на інший, більш глибокий рівень.

Скорпіон

Вирішили зробити свій спосіб життя спонтанним, і всі наслідки такого кроку вказують на те, що це було правильне рішення. Можливо, Ваші друзі не особливо розуміли, що з Вами відбувається, але жодних труднощів у спілкуванні це не викликало. Так що турбуватися Вам нема про що. Звичайно, вони могли занадто довго адаптуватися до змін у Вашій поведінці, але все пройшло якнайкраще, тому на Вас чекає приплив позитивної енергії та задоволення. Трохи потримайте своїх товаришів у напрузі, і нехай спробують передбачити Ваш наступний крок.

Стрілець

Ніщо не зможе завадити Вам добре провести час. Ваша винахідливість допоможе Вам у цій справі. Навіть очікування прийому у стоматолога може бути дуже цікавим, якщо правильно підійти до питання. Якщо Ви будете мислити позитивно і не натягуватимете на своє обличчя маску похмурості, Ви зможете завести кілька дуже приємних знайомств, навіть сидячи в черзі до лікаря. Шукайте натхнення – з ним усе стане набагато простіше.

Козеріг

Якщо плануєте якусь поїздку, то повинні спробувати закінчити до кінця дня. Якщо Ви залишите все у підвішеному стані, готуйтеся до проблем. А якщо Ваші компаньйони все ще розмірковують на цю тему, Ви повинні підштовхнути їх до потрібного рішення та переконати, що їм ця поїздка необхідна так само, як і Вам. Будьте наполегливішими і не забувайте про те, що у Вас є величезні запаси внутрішньої енергії, за допомогою яких Ви здатні на багато чого.

Водолій

Якась можливість напередодні виглядала дуже привабливо, але зараз стала ще краще. Однак головне питання полягає в тому, чи зможете ви отримати з неї максимальну вигоду. Чи зможете! Але для цього потрібно проявитись гнучкість і бути готовим до всього. Дайте всім зрозуміти, що Ви готові зірватися з місця будь-якої миті і зробити все можливе, щоб виконати покладену на Вас місію. Не бійтеся говорити про це прямо. Нині не час для натяків.

Риби

Не потрібно мірятися статусом із Вашими підлеглими чи діловими партнерами. Ви наділені владою, бо знаєте, як її правильно використати, а не тому, що вмієте панувати над людьми. Ви будете набагато щасливішими, якщо приєднаєтеся до того, чим зайняті Ваші колеги, і внесете свій внесок у спільну справу. Спілкування з ними принесе Вам багато приємних вражень. У Вас є чудова можливість знайти баланс у робочих взаєминах, так що не проґавте такий шанс.