fbpx

Скандал продовжується: в Україні назвали головну причину заборони серіалу “Свати”

Заборонений в Україні серіал “Свати” нав’язує глядачам характерні для “руського міра” стереотипи про українців.

Таку думку висловив відомий український шоумен, теле- і радіоведучий Дмитро Чекалкін сайту “Апостроф”.

“Досить почитати російську “Вікіпедію”, як вони трактують цей серіал – це культурний конфлікт між освіченим і цивілізованим російським персонажем сватом Ковальовим і українським дебілом Будько. “Мовляв, ми вам несемо світлу цивілізацію, “руський мір”, а що ж ви, бидлота така, що не розумієте”, – пояснив він.

Як зазначив шоумен, саме тому в Росії були в захваті від серіалу: “О, нарешті, хохли про себе зняли хороше кіно, показують, які вони дебіли”.

На думку Чекалкіна, у “Сватах” продюсер Володимир Зеленський “показує українців як абсолютних дебілів на тлі цивілізованого російського персонажа Ковальова”.

“І коли цей образ відтворює мало того, що “ватник” (заборонений в Україні актор,” кримнашист” Федір Добронравов – ред.), та ще й пропутінський персонаж, який захищає Путіна, захоплюється ним, потім ще і б’є українських громадян, які висувають йому претензії, як це було з Говорухіним (Добронравов і Станіслав Говорухін побили в Естонії українців Валентину і Геннадія Бардакова, – ред.), то, я вважаю, що це взагалі виклик здоровому глузду”, – підкреслив Чекалкін.

При цьому шоумен зазначив, що в голлівудських фільмах українців також зображують своєрідно – “хабарниками, чиновниками зі свинячими пиками, які товстими пальцями перебирають пачки доларів у кишенях”.

Однак, на думку Чекалкіна, “одна справа, коли над нами сміється наш партнер, а інша справа, коли над нами сміється наш ворог”.

Читайте також: “Сватів” більше не буде (відеозвернення)

“Заборона “Сватів” – тут, звичайно, приводом є Добронравов. Але, на мою думку, це невелика деталь. Головне, що завдяки цьому серіалу нав’язуються стереотипи, небезпечні для суспільства, для громадської думки: українці – це така бидлота, яку освічені росіяни хочуть підтягнути до світлого “руського міра”, до світлої цивілізації”, – додав він.

Джерело.

You cannot copy content of this page