fbpx

“Склалося в голові два плюс два, дівчинка була явно не його”: Наpoдила чоловікові доньку після курорту, на який їздила сама

Максим і Юля одружені вже 7 років, дітей у них ще немає, але вони дуже хочуть. Чоловік дуже кохає Юлю і готовий зробити для неї все.

Максим добре піднявся по кар’єрних сходах і багато заробляє, а Юля працює для свого задоволення, зарплату отримує невелику, але зате робота для себе. Два тижні тому Максим оголосив, що вони поїдуть відпочивати за кордон, майже на місяць, він вже навіть купив квитки. Юля раділа, можна буде відпочити удвох, не тікаючи кожен день на роботу.

За день до від’їзду стало відомо, що Максим не може взяти відпустку, тому що будуть важливі переговори. Юля відмовлялася їхати одна, але Максим її вмовив:

-Кохана, ну не можу я поїхати, ці переговори вирішать подальше наше життя, відпочинь одна! Або візьми з собою Лєнку, а то їй все одно ніколи не вдасться вибратися!

-Добре любий, я візьму тоді з собою Лєнку, справді нехай відпочине!

Лєнка, це найкраща подруга Юлі, вони дружать ще зі школи, тільки Лєні не так пощастило в житті, як Юлі. У Юлі була повна сім’я з хорошим достатком, а у Оленки тільки мати і та, яка любила вuпuтu. Юля добре вчилася, а Лєна геть погано, Юля закінчила інститут, а подруга технікум. Лєна вискочила заміж за однокурсника, будучи вaгiтною, а Юля вийшла заміж тільки в 25 років, чоловік Олени любить пригубити і заробляє три копійки, може і руки розпустити, а Максим зовсім ні краплі в рот не бере і добре заробляє. Загалом, Юля постійно допомагає подрузі як може.

Лєна з Юлею вирушили в подорож вдвох, місяць пролетів непомітно і Юля повернулася додому, Максим зустрічав у аеропорту. Вдома чекала святкова вечеря, свічки, рожеві пелюстки і нове ліжко з шовковою білизною, ніч у молодих пройшла без сну. Через два тижні Юля повідомила радісну новину, вона чекає дитину, Максим дуже зрадів, він балував і пестив вaгiтну дружину.

Вaгiтність проходила добре і на світ з’явилася дівчинка, але як тільки Максим її побачив, у нього склалося в голові два плюс два, дівчинка була явно не його. Максим і Юля світлі і блакитноокі, зі світлою шкірою, а малятко наpoдилася смугленькою, з чорним волоссям і майже чорними очима, вона була дуже красивою, але, на жаль, не Максима.

В цей же вечір додому до Максима і Юлі прийшла Лєнка, вона все розповіла чоловікові, що Юля там розважалася і в підсумку приїхала вже вaгiтною, потім вона стала вішатися на Максима:

-Максим подумай, навіщо тобі дружина, яка тебе зрадила! Давай ми з тобою спробуємо, адже я тебе люблю з першого погляду, я наpoджу тобі рідного дитинку! Я буду любити тебе, як ніхто інший!

Максим відштовхнув Лєнку від себе:

Знаєш Лєн, я завжди знав, що з тебе подруга так собі, але щоб наскільки! Я тебе прошу, йди звідси і більше ніколи не з’являйся в нашому житті! Забудь сюди дорогу, забудь Юлю, мене, дочку нашу! Прощавай!

Читайте також: “Синку, я n’ю за твоє швидке розлучення, вона тобі не пара” – вимовила тост свекруха і пішла з весілля. Вона зробила все, аби розлучити закоханих

Максим відкрив двері і виштовхав Лєнку за двері, наступного дня він приїхав до Юлі, вони поговорили і Максим був згоден виховувати дочку Юлі. Через два дні Юля з донькою повернулися додому, де їх чекав великий сюрприз, Максим прикрасив всю дитячу кімнату, рожевими і білими кульками. Він попросив Юлю назвати дочку Вероніка, в честь його мами, Юля погодилася.

Минуло п’ять років, Максим любить дитину як рідну, а може і більше, він їй все дозволяє і балує, рік тому Юля наpoдила синочка, живуть дружно і щасливо. Лєна так і живе з чоловіком і дитиною!

Джерело.

You cannot copy content of this page