fbpx
Гороскоп

Скорпіонів нагородить керівництво, а хтось знайде роботу мрії: гороскоп з 12 по 18 квітня для всіх знаків Зодіаку. Комусь пощастить примножити свої фінанси

Овен

Сприятливий період для грошових накопичень. Рекомендується не брати кредити на великі покупки. Гроші і так скоро будуть. Сім’я стане для вас райським місцем. Конфлікти і дрібні побутові проблеми залишаться в минулому.  Старше покоління нагадає про себе несподіваним візитом.

Телець

Емоції бурхлитимуть через край. Сюрпризи будуть приємними і дуже складними. Друзі будуть поруч і допоможуть вирішити будь-яке питання. Не забувайте віддячувати.

Близнюки

Сімейні питання почнуть загострюватися і вимагати втручання з боку. Доведеться приділити час близьким. Не намагайтеся різко змінити звичний стиль життя. Займіться відновленням душевного комфорту і добре відпочиньте.

Рак

Керівництво до вас буде придиратись. Чомусь саме ви будете відповідати за “косяки” інших співробітників. Тримайтеся! Але, відносини в родині і з друзями будуть радувати гармонією і взаєморозумінням. Проводьте з родиною більше часу, і Ваш позитивний настрій ніхто не спортить.

Лев

У робочій обстановці можуть початися інтриги і плітки проти вас. Зберігайте спокій і пліткарі самі знайдуть інший привід обговорення. Уникайте чужого впливу на вас. Приділіть увагу другим половинкам і дітям. Прогулянки, найкращий спосіб розважитись, після тяжкого робочого дня.

Діва

Сприятливий період для відпочинку і подорожей. Але, від поїздок у службових справах краще відмовитися.  Приділіть час турботі про самопочуття. Астролог передбачає, що пощастить примножити свої фінанси до кінця тижня

Терези

Доведеться надавати допомогу членам сім’ї. Вільний час проводьте на приємних прогулянках. Деякі представники цього знака захочуть зайнятися перетворенням зовнішності або спортивними тренуваннями. Представники знака які перебували в пошуках роботи, Вам надійде гарна грошова пропозиція, від якої Ви незможете відмовитись.

Скорпіон

Комфорт навколо вас допоможе досягти найвищих результатів. Сконцентруйтеся на роботі. Моральні та матеріальні бонуси за хорошу роботу вже поруч. Ще кілька днів і вони у вас в кишені. Бережіть звичну обстановку.

Стрілець

Хватить відпочивати, прийшла пора активної роботи. Життя завирує з новою силою. Нові плани і звершення будуть приходити щодня. Не попадайтеся на фінансові приманки. Не пропустіть цікаву пропозицію щодо поліпшення життя. Воно десь літає навколо.

Козеріг

Нервове напруження буде шукати вихід. “Дратувати” почнуть навіть дрібниці. Наведіть думки і почуття в порядок. Не намагайтеся вчити оточуючих життя, стережіться марної трати емоцій.

Водолій

Романтичний настрій буде нічим не збити. Любов принесе в вашу пару ідеальні відносини. Конфлікти пройдуть, на зміну їм прийде щастя. Одиноким і вільним Водоліям приготовлена ​​несподівана зустріч і таємні визнання.

Риби

Витрати можуть засмутити своєю непередбачуваністю. Але, скоро випаде шанс заробити більше і легше. Дачникам зірки нагадують про почуття міри. Не можна витрачати всі сили відразу, садовий сезон тільки почався і вони вам знадобляться ще довгий період.

Фото pixabay.com

You cannot copy content of this page