fbpx

Слава спустив діву на землю і заявив, що одружуватисяся на безприданниці він і не думає, хоча і сам був гoлoзaдий. А через два місяці приповз

Дівчина чотири роки будувала серйозні стосунки з хлопцем і думала, що весілля не за горами. Але Слава спустив діву на землю і заявив, що одружуватисяся на безприданниці він і не думає, хоча і сам був гoлoзaдий.

Ліза рік стpaждала, потім взяла себе в руки, пішла на іншу роботу і почала будувати кар’єру. А недавно її бабуся вирішила піти в інший світ, і залишила в спадок двокімнатну квартиру, де Ліза вже зробила ремонт. Не минуло й місяця, як її колишній прибіг до неї зі словами: «Я тебе кохаю, давай будемо разом, пробач дурня, я все зрозумів, мені без тебе дуже погано».

Але Ліза відмовилася від такої привабливої ​​пропозиції, хоча почуття до Слави і раніше не охололи. Не може вона повірити в таке перевтілення з розважливого ніщеброда в окриленого закоханого.

Читайте також: Слова циганки були банальними, але в той же час загадковими. Своїм щастям я завдячую старому з сивою бородою

Так що, дівчатка, треба мотати на вус, як сказав один мій знайомий, який теж шукає, куди б тепліше і комфортніше влаштувати свою п’яту точку: «З бабою без житлових і матеріальних проблем зв’язати своє життя простіше і приємніше, ніж з принцесою на бобах».

І ще помітила фішечки – якщо чоловік звинувачує вас в меркантильності, він або жадібний, або жебрак, і обидва ці варіанти не ваші проблеми. З такими хитрозробленими навіть говорити не треба, можна просто відповісти – Подивися на себе!

You cannot copy content of this page