fbpx
Життя

Слова, які корисно промовляти біля дзеркала для залучення щастя, добробуду та кохання

З давніх часів дзеркалам приписувалися особливі властивості. Щодня ми підходимо до дзеркала з різним настроєм. Щоб привернути кохання і удачу, важливо знати, які слова слід говорити перед дзеркалом.

Починаючи з давніх часів люди приписували дзеркала і відображенню в ньому незрозумілі властивості. З дзеркалом пов’язано багато стародавніх легенд. Воно ж фігурує в багатьох народних повір’ях. Зрештою, цей енергетично сильний предмет знаходиться у кожного в будинку і взаємодіє з людиною щодня.

Існують слова, які в жодному разі не можна говорити перед дзеркалом. Адже слова і фрази, вимовлені вами при погляді на своє відображення, повинні нести в собі позитив і віру в краще. Всі приклади слів, які експерти сайту зібрали в цій статті, є свого роду основами, складовими щастя. Повіривши в це, ви здивуєтеся від того, наскільки зміниться ваше життя.

10 слів, які змусять вас полюбити себе

Звичайно ж, найголовніше правило – ніколи не треба лаяти себе в відображенні і не вживати перед дзеркалом слова, що несуть в собі негатив. Навіть якщо вас не влаштовує щось в собі або у вашому житті, забудьте про це, подивіться на своє відображення і впевнено і голосно вимовляєте фрази, в яких обов’язково повинні бути присутніми такі слова:

краса, здоров’я, щастя, кохання, радість, розум, багатство, життєрадісність, сила, досягнення.

Як можна використовувати ці слова, дивлячись на своє відображення в дзеркалі? Слова слід вимовляти, дивлячись на себе. Ці афірмації є свого роду творчою візуалізацією, за допомогою якої можна залучити в життя все, що ви хочете.

Краса. Кожна людина мріє бути красивою і щасливою. Але найчастіше, дивлячись на себе в дзеркало, мимоволі починаєш бачити недоліки – навіть ті, яким оточуючі не надають значення. Щоб полюбити себе, не обов’язково експериментувати зі своєю зовнішністю – досить прийняти свою природну красу. Спробуйте сказати:

«Я найкрасивіша» або «Я прекрасна і чудова». Повірте, навіть такі короткі фрази, сказані голосно і впевнено, зможуть матеріалізуватися. І вже через деякий час ви дійсно відчуєте себе красивою. А дрібні недоліки в зовнішності стануть вашою відмінною рисою, що надає вам шарм.

Здоров’я. Міцне здоров’я необхідно кожній людині. І бажання бути здоровим властиво кожному. Повторюйте перед дзеркалом: «Я себе відмінно відчуваю». Незабаром ви помітите, що дрібні недуги перестали вас турбувати, а візити до лікаря стануть рідкістю.

Щастя. Звичайно, саме поняття «щастя» для кожної людини індивідуальне. Для когось щастя – це любов, для когось – багатство, а для когось – виконання заповітного бажання. Встаньте перед дзеркалом і перерахуйте все те, що вам необхідно для щастя. А головне – знайте: чим сильніше ваше бажання, тим ближче ви до його виконання.

Читайте також: Які знаки Зодіаку найбільш невезучі у коханні

Кохання. Безумовно, любов є необхідним елементом щастя, любов до рідних, друзів або любов до вашого обранця. Хтось страждає від нерозділеного кохання, інші знаходяться в пошуку своєї людини. Дивлячись на своє відображення, скажіть: “Я хочу кохати і бути коханою”. Будьте впевнені: через якийсь час ви знайдете свою взаємну любов.

Радість. Як би це не звучало, але багатьом в житті не вистачає саме радості. Поганий настрій, апатія, невдачі на роботі і в особистому житті вбuвають настрій, а разом з ним – радість. «Я радію кожному моменту в своєму житті». Згодом вас перестане мучити постійна боротьба з настроєм, а радісних моментів у житті стане набагато більше.

Розум. Якщо ви вважаєте, що не володієте достатніми знаннями навідміну від ваших колег і друзів, або якщо ви одного разу не змогли підтримати бесіду, не варто записувати себе в список дурних людей. Скажіть своєму відображенню: «Мої розумові здібності краще, ніж у інших». Щодня переконуйте себе в цьому, але і не забувайте розвиватися.

Багатство. Бажання жити заможно і ні в чому собі не відмовляти вже ні для кого не є ганебним. Часом людині властиво хотіти те, чого він не може собі дозволити. Саме в цей момент він замислюється про своє матеріальне становище і про його поліпшення. Для цього, все так же стоячи перед дзеркалом, повторюйте: «Я хочу заробити багато грошей», або інший варіант: «Я хочу добре заробляти». Повторення цієї думки і докладені зусилля допоможуть вам досягти матеріальної стабільності.

Життєрадісність. Напевно мало хто з нас вранці встає зі словами «Я люблю своє життя і мене все влаштовує». Але якщо ви щодня будете вимовляти цю просту фразу перед дзеркалом, скоро ви самі відчуєте любов та інше ставлення до свого життя.

Сила. Дуже часто людина відчуває себе безсилим по відношенню до зовнішніх проблем і внутрішніх переживань. Скажіть собі: “Я нічого не боюся”. Ви відчуєте прилив сил і зможете перебороти свої страхи. А недоброзичливці зможуть отримати від вас відсіч.

Досягнення. Поставлені цілі повинні бути досягнуті. Але іноді немає особливого уявлення про те, як це зробити. Не варто засмучуватися і опускати руки. Скажіть перед дзеркалом: «Я досягну всіх своїх цілей. Мені не страшні жодні перешкоди».

Сконцентруйтеся на поставленій меті і вже незабаром вона втілиться в життя.

Дзеркала мають особливі енергетичні властивості. 10 слів, про які йшла мова в даній статті, є всього лише опорою. Не забувайте, що стоячи перед дзеркалом, ви розмовляєте не з ним, а з самими собою. Тому не варто боятися і обманювати себе. Будьте впевнені в своїх словах і говоріть щиро.

Джерело.

You cannot copy content of this page