– Слухай, я тут на море наступного тижня поїду – якось невпевнено пронямляв Семен – мама уже й квитки купила для мене. А через два дні, зрання вхідні двері хтось відкрив ключем

Спеціально для сайту osoblyva 

– Слухай, я тут на море наступного тижня поїду, 25-го – якось невпевнено пронямляв Семен – мама уже й квитки купила для мене. Може ти теж зі мною?

– Ти ж знаєш, що я працюю і ніхто мене з роботи на наступному тижні не відпустить – роздратовано висловила Лєра – і взагалі у мене відпустка тільки в серпні. Такі речі доречно було б разом вирішувати, раз ми вже з тобою пара.

– Але мама вже купила квитки … Не хочеться її ображати … Я напевно все таки поїду – промимрив Семен.

– Та будь ласка, котись! – остаточно обазилась Лєра.

Її обурювала така ситуація і поведінка коханого. Семен не працював, ще навчався в інституті. Можна було і почекати, доки у неї буде відпустка і поїхати відпочивати разом. Але ні, втрутилася його матуся і купила йому квитки. І він не міг мамі відмовити, перенести поїздку. Як завжди і у всьому, мамин синочок.

Жили вони в квартирі Семена,яку купила його мама. Двушка. У Лєри було і своє житло, студія, але вдвох в двійці було жити зручніше.

Семен таки поїхав відпочивати сам. І ось, минуло два дні, у Лєри був вихідний. вона солодко відсипалась від напружених робочих буднів. І тут почувся поворот ключа, відчинились вхідні двері, Лєра ледве розліпила очі, не розуміючи, хто це може бути.

А тут до кімнати заглянула мама Семена, огидно бадьора й енергійна: – Лєро, вставай! Скільки можна спати! Я тут шпалери нові купила, давай ка ми з тобою ремонт зробимо, поки Сьомка на морі! Шпалери нові, яскраві поклеїмо, стелю підфарбуємо, підшпакл.ємо де потрібно. Уяви, Сьомушка з моря приїде, а тут вже квартира відремонтована, ось він зрадіє!

– Євгеніє Іванівно, тобто Сьомушка повинен відпочивати на море, а я в цей час після роботи повинна ремонт в його квартирі робити? Щоб він зрадів?

-Ну так, невже ти не хочеш його порадувати?

– Ні не хочу! Уявіть собі! Якщо вам так хочеться його порадувати, робіть ремонт самі, або наймайте робітників, я і пальцем не доторкнуся.

-Ну-у, ось ти якась простягнула мама Семена – не можеш для свого чоловіка постаратися! Так він з тобою ніколи одружиться!

– А щоб одружився, треба шпалери йому в квартирі поклеїти? Це тест такий чи як? – Лєра була знервована – ну значить, вважайте, що я його не пройшла.

Вона швидко одяглася і грюкнула дверима. Минув тиждень. Лєра насолоджувалася тишею і спокоєм у своїй маленькій затишній квартирці. Подзвонив Семен, який повернувся з відпочинку, і з ходу почав з претензій:

Читайте також: Тут до Наталки дійшло. Виявляється, бабуся не просто вирішила порадувати онука обновкою і замучену дочку в декреті новою спідницею. Вона тихо зібрала дітей, забрала листочок і пішла додому. Чоловікові вона нічого відразу не сказала, тому що їй було соромно

– Привіт, чому ти не допомогла мамі? Мабуть, руки б не відвалилися! Їй довелося робітників наймати!

– Знаєш, дорогий мій, а давайте но ви з мамою як небудь самі далі, без мене! – відрізала Лєра.

Минуло вже років 15 з закінчення цієї історії. Лєра давно заміжня і щаслива. А Сьомушка втретє розлучився. Мабуть, мамин тест на хорошу дружину ще ніхто не пройшов.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

ПЕРЕДРУК ЗАБОРОНЕНО!

Якщо хочете читати більше цікавих матеріалів та життєвих історій від osoblyva – підписуйтесь на нашу сторінку у фейсбук за посиланням