Сьогодні, 9 жовтня, Сонце і Меркурій увійдуть у вкрай небезпечний аспект один з одним, що породить масу проблем. Астрологи розповіли, чим може бути небезпечний цей день і як можна обійти стороною проблеми

Сьогодні Сонце і Меркурій увійдуть в з’єднання один з одним. Цей аспект вкрай напружений, небезпечний і обіцяє нам масу проблем. Варто відзначити, що це буде внутрішнє з’єднання, тобто Меркурій буде перед Сонцем, а не за ним. Це означає, що найбільша кількість негараздів може виникнути в сфері спілкування та фінансів.

Любовна сфера та сфера спілкування 9 жовтня

Головна небезпека цього дня – негаразди в спілкуванні з людьми. Якщо в інші дні можна хоч з кимось налаштуватися на одну хвилю, то сьогодні цього зробити, швидше за все, не вийде зовсім. Меркурій зробить так, що люди не зможуть прочитати настрій і енергетику одне одного.

Люди, що володіють емпатією, можуть позбутися її. Людям стане складніше слухати і чути своїх близьких, колег і друзів. Якщо у вас є можливість призупинити спілкування, краще цим скористатися. Побудьте на самоті і перенесіть спілкування в соціальні мережі. Так буде значно менше шансів розчарувати когось.

Само собою, краще призупинити нові знайомства. У цей день можна наговорити зайвого або просто постати перед людиною або групою людей не в кращому світлі. Якщо все ж доведеться познайомитися з кимось, скажімо, по роботі, постарайтеся не грати ніяких ролей і не прикидатися тими, ким ви не є.

Сьогодні краще не заводити розмов про весілля. Особливо це стосується жінок, які хочуть добитися ініціативи від своїх чоловіків. Це може спровокувати шквал негативних емоцій і призвести до розриву стосунків або, як мінімум, до великої сварці. Чоловікам астрологи не радять робити пропозицію руки і серця. Обраниця може сказати «ні» або занадто сильно зніяковіти.

Фінансова сфера 9 жовтня

Нові справи сьогодні можуть піти шкереберть. Краще не братися за них, відклавши їх на завтра або на наступний тиждень. Це не найкращий день для підвищеної активності в роботі. Перевтома зробить вас агресивними і запальними.

Намагайтеся не спиратися на інтуїцію в питаннях, пов’язаних з грошима. Сонце і Меркурій спутають всі карти й не дадуть прийняти правильне рішення максимально швидко. Астрологи радять мислити логічно, обережно зважуючи всі «за» і «проти».

Сьогодні не варто вирушати в далекі поїздки. Небезпека в дорозі може підстерігати не тільки тих, хто буде знаходитися за кермом, але і тих, хто буде переміщатися на поїзді, літаку. Якщо вибору немає, двічі перевірте наявність необхідних документів і речей.