Сьогодні Марс переходить у Близнюки: чого варто остерігатися кожному зі знаків Зодіаку до 23 квітня

4 березня відбудеться важливий перехід Марса в Знак Близнюків, в якому він пробуде аж до 23 квітня. Астрологи повідомляють, що такий перехід негативно відіб’ється на настрої і удачі більшості знаків Зодіаку.

Експерти розповіли про головні застереження для кожного зі Знаків Зодіаку. Вони будуть актуальні не тільки 4 березня, але і в наступні два-три дні. Енергетика Марса досить сильна, тому недооцінювати її ні в якому разі не можна. Це може спричинити проблеми у всіх сферах життя.

Овен

Марс для Овнів є однією з головних планет-покровителів. Це означає, що при переході в Близнюки червона планета створить умови для тимчасової зміни їх характеру. Астрологи застерігають Овнів від надмірної щедрості і доброти. Вони можуть стати жертвами маніпуляцій.

Телець

Тельцям варто остерігатися раптової і незрозумілою втрати сил. З 4 березня по 23 квітня у них буде менше енергії і емоційної витривалості. Особливо відчутним це стане в період з 4 по 8 березня. Астрологи радять в цей час якомога рідше виходити за межі зони комфорту.

Близнюки

На Близнюків перехід Марса в їх Знак не вплине негативно. Люди, народжені під цими зірками, стануть ще більш відкритими і позитивними. Близнюки позбудуться негативу і агресії, тому до 23 квітня їм простіше буде справити гарне враження на оточуючих. Варто остерігатися довірливості.

Рак

Раки – одні з небагатьох людей, на яких перехід Марса в Знак Близнюків майже ніяк не вплине. Єдиний можливий негативний ефект – уповільнення реакції, падіння швидкості прийняття рішень. З іншого боку, це буде відмінним приводом більш ретельно зважувати всі за і проти.

Лев

На Левів Марс впливає дуже сильно, тому його енергетичний занепад в Близнюках призведе до негативних наслідків. Леви стануть більш егоїстичними, агресивними і непоступливими. Дуже погано це може позначитися на сфері любові. Астрологи радять Левам обережніше вибирати слова.

Діва

Діви стануть більш посидючими і мотивованими з 4 березня, але через це вони можуть геть забути про другу половинку і родичів. Астрологи радять Дівам остерігатися неправильної розстановки пріоритетів в житті. Важливо приділяти увагу близьким.

Терези

У Терезів життя практично ніяк не зміниться через перехід Марса в Знак Близнюків. Справа в тому, що енергетика червоної планети майже ніяк не пов’язана з енергією цих людей. Єдине невелике застереження – слід побоюватися зриву планів через дрібниці.

Скорпіон

Марс буде в деякому занепаді з 4 березня, тому Скорпіони зможуть стати набагато популярніше у протилежної статі. У всього цього буде і зворотна сторона. Тим, хто перебуває у стосунках, варто бути обережнішими в спілкуванні з оточуючими. Не варто провокувати появу ревнощів.

Стрілець

З 4 березня Стрільцям варто остерігатися непередбачуваною зміни умов по всiх сферах життя. Марс під впливом стихії Повітря може стати джерелом потужних енергетичних коливань. Стрільці в такому випадку часто переживають зміну настрою, втрату оптимізму і легкості.

Козеріг

Козероги під впливом негативного Марса в Близнюках можуть стати дуже ледачими, що їм не властиво. З іншого боку, такий Марс дуже добре заспокоює нерви. Астрологи радять братися за найпростіші справи, в яких не потрібно займатися вивченням чогось нового.

Водолій

У Водоліїв в перші дні після переходу Марса в Знак Близнюків очікується серйозний спад працездатності і настрою. Найскладніший період – з 4 по 7 березня. У ці дні потрібно остерігатися негативних думок і уникати глибокого самоаналізу, простіше ставитися до критики з боку.

Риби

З 4 березня червона планета істотно знизить стресостійкість Риб. Доведеться бути обережніше в спілкуванні з неприємними людьми. Потрібно буде простіше ставитися до проблем, тому що їх стане набагато більше, ніж зазвичай.