fbpx

Сьогодні Марс переходить в знак Рака: для кого з 23 квітня до 10 червня буде найбільш вдалий час

23 квітня відбудеться дуже важливий перехід Марса зі Знака Близнюків в Знак Рака. Ця планета була в енергетичному занепаді, але тепер вона знайде сили і розквітне. Астрологи розповіли, як це позначиться на житті людей.

Позитивний вплив планети стане відчутним практично відразу. Саме тому 23 квітня один з днів сили квітня. Однак, дуже важливо розуміти, що за один день щастя і успіх не знаходять. Важливо знати, що нас чекатиме далі.

Особливості положення Марса

23 квітня Марс увійде в Знак Рака. Це дуже сприятливо позначиться на енергетиці людей і на житті всього світу в цілому. Планета дуже погано себе почувала в Близнюках, тому у багатьох з нас були деякі труднощі з самоідентифікацією, з мотивацією. З сьогоднішнього дня все зміниться на краще.

Марс пробуде в Раку більше місяця – до 10 червня включно. За цей час Всесвіт допоможе нам знайти упевненість в собі і зрозуміти, який шлях буде найбільш правильним і актуальним для поточного стану справ.

Поради астрологів на період з 23 квітня по 10 червня

Варто нагадати, що 27 числа закінчується найсприятливіший період весни і в цілому 2021 року, в який не було ретроградних планет. 27 квітня зворотний рух почне найдальша планета – Плутон. Вищою метою і завданням Марса буде зробити цей перехід найменш болючим і непередбачуваним для всіх нас.

У Раку Марс відчуває себе спокійним. Його вплив на людей стає м’яким, сприятливим, а це те, що потрібно в момент початку ретро Плутона. Щоб в травні було якомога менше проблем, потрібно проводити більше часу в приємній обстановці і з приємними людьми. Марс в Раку допоможе згладити гострі кути і насолодитися спілкуванням.

Планета допоможе всім нам знайти вірний шлях у житті, направити вектор думок в правильне русло. Не виключено, що в травні трапиться щось таке, що відкриє вам очі на те, що відбувається, навчить чогось важливого. Не обов’язково це буде якась сприятлива подія. Труднощі теж можуть привести нас до вірного рішення. Астрологи радять не сваритися на долю і не шукати винних у своїх проблемах, поки Марс буде перебувати в Раку.

You cannot copy content of this page