fbpx

Сьогодні Меркурій починає свій ретроградний рух. Це буде досить несприятливий період. Важливі поради для кожного зі знаків Зодіаку, які допоможуть не втратити удачу до 18 жовтня

Меркурій буде ретроградним до 17 жовтня включно, але найнебезпечнішими будуть перші 5-7 днів, поки його енергетика не заспокоїться.

Овен

Овнам астрологи рекомендують під час ретроградного Меркурія якомога рідше давати порожні обіцянки колегам, друзям і родичам. Не потрібно спотворювати інформацію, прикрашати факти: це теж зіграє не на їхню користь. Чесність – найкраща зброя в боротьбі з проблемами.

Телець

Меркурій в ретроградному не благоволить мандрівникам, особливо Тельцям. Цим людям необхідно залишатися в рідному місті і бути гранично обережними за кермом. На будь-які провокації за кермом і в повсякденному житті варто відповідати байдужістю або добротою. Так буде правильно.

Близнюки

Близнюкам в період ретро-Меркурія варто використовувати на практиці поради, отримані раніше від родичів або друзів. Вони допоможуть досягти успіху в тих проектах, на які Близнюки зараз покладають найбільші надії. Самостійність згубна.

Рак

Починаючи з 27 вересня один в полі не воїн. Ракам важливо пам’ятати це завжди і всюди. Через зворотний рух планети у Раків може істотно погіршитися пам’ять, знизитися уважність. Астрологи рекомендують тимчасово забути про інтуїцію. Шосте чуття часто буде оманливим.

Лев

Левів Меркурій може зробити нелюдимими і замкнутими. Йти проти цього не варто. Важливо прийняти те, що їм дасть планета. Це буде ідеальний час для усамітнення і тих справ, які вимагають підвищеної концентрації і уваги. Якщо захочеться спілкування, можна буде листуватися в соціальних мережах.

Діва

Дів Меркурій позбавить здебільшого удачі і позитиву. Життя цих людей наповниться страхами і сумнівами. Не потрібно скасовувати плани і різко міняти цілі. Важливо залишатися в тій колії, яка була обрана раніше. Це небезпечний час для ризиків і фінансових авантюр. Також астрологи не радять брати гроші в борг.

Терези

Терезам зараз ні в якому разі не можна поширювати чутки і плітки і говорити неправду. Меркурій оберне це проти них в найближчому майбутньому. Також астрологи радять уникати словесних перепалок і сварок. Потрібно бути тихіше води і нижче трави, інакше проблем не уникнути.

Скорпіон

Людей даного знаку очікують неприємні новини, скандали і дрібні негаразди, але тільки в перший тиждень ретроградності планети. Далі все устаканиться і перейде в спокійну фазу. Незважаючи на це, астрологи радять всі ці три тижні бути спокійніше і розважливіше, не звертаючи уваги на зміни настрою.

Стрілець

У Стрільців починається період зниженої продуктивності. Треба якомога більше і якісніше відпочивати, змінювати обстановку. Якщо цього не робити, можна досить швидко перегоріти. Пропаде бажання не тільки працювати, але взагалі робити хоч щось.

Козеріг

Козерогам на ретроградном Меркурії потрібно просто бути самими собою. Це єдина умова збереження удачі і хорошого настрою. Люди можуть спробувати виправити Козерогів і скорегувати їх цілі, але не варто піддаватися на провокації. Це не жест доброї волі, а бажання маніпулювати.

Водолій

Водоліям в період зворотного руху Меркурія астрологи радять якомога рідше ділитися з оточуючими людьми своїми емоціями і почуттями. Також не варто розповідати нікому про свої амбіції, цілі на майбутнє. Це може зірвати плани і привести до втрати удачі.

Риби

Рибам потрібно економити, хоча б в перші кілька тижнів ретро-Меркурія. Також експерти рекомендують з 27 вересня перестати покладатися на волю випадку. Рибам потрібно бути відповідальними, гранично зібраними. Не варто сприймати все занадто близько до серця.

You cannot copy content of this page