fbpx
Гороскоп

Сьогодні Меркурій завершує свій ретроградний рух і почнеться новий сприятливий період. Астрологи розповіли, що станеться в житті знаків Зодіаку

23 червня відбудеться довгоочікуване повернення Меркурія на «вірний шлях». Коли планета позбудеться від ретроградності

По-перше, цей день входить в число днів сили, тому найперший день прямого руху першої планети буде дуже продуктивним і позитивним. Прогнози астрологів же стосуються найближчих днів і тижнів, які повинні стати часом розквіту сил і впевненості для багатьох з нас.

Овен

Овни нарешті зможуть жити в звичному ритмі, коли рішення можна приймати швидко і без зайвої обережності. Меркурій вдихне в цих людей нові сили, нову мотивацію. Розпочнеться час великих змін. Також можна буде почати витрачатися на особисті бажання. Це істотно підніме настрій.

Телець

Меркурій допоможе Тельцям більше відкрито і ефективно спілкуватися з людьми. Планета поверне їм чарівність і харизму, впевненість і бажання ставати краще з кожним днем. Покращиться пам’ять, уважність. Тельці зможуть з більшою ефективністю проходити навчання і отримувати нові знання.

Близнюки

Близнюки знову зможуть успішно діагностувати брехню, повернеться їх проникливість. Їх красномовство знову набуде сенсу і сили. Починаючи з 23 червня багато боржників нарешті зможуть повернути гроші Близнюкам. Можна буде здійснювати дорогі покупки.

Рак

Раки зможуть дізнатися правду, яка довгий час була від них прихована. Меркурій в нормальному стані зробить інформаційні потоки сильними, тому Ракам варто максимально активізуватися в діловій сфері і в роботі. Настає час виправлення помилок.

Лев

Леви знову стануть сильними і самостійними. Більше не доведеться просити нікого про допомогу у важкі хвилини. Меркурій поверне їм потужну інтуїцію. В кінці червня Левам варто бути вірними собі і не упускати жодної нової можливості. Можна пробувати себе в чомусь новому.

Діва

У Дів з’являться нові амбіції, багато з яких втіляться в життя. З 23 числа почнеться період підвищеної креативності. В голову цим людям будуть дуже часто приходити геніальні ідеї. Будь-які зміни Діви зможуть повернути собі на користь

Терези

Терези знайдуть оптимізм і віру в себе. Ніхто і ніщо не зможе зупинити їх особистісний і фінансовий ріст з 23 червня. Також Терезам пощастить і в любовній сфері, адже Меркурій розв’яже людям язики і допоможе бути більш товариськими. Терези зможуть знову стати самими собою, без обмежень.

Скорпіон

Меркурій в прямому русі допоможе Скорпіонам вибратися з чорної смуги на білу. Це властиво всім сферам життя. Оборонну позицію можна буде змінити на наступ. Для людей цього Знака Зодіаку настає час фізичної та інтелектуальної активності.

Стрілець

Стрільці зможуть відправлятися в далекі подорожі – все як вони люблять. Також їм можна буде вільно ходити на шопінг, купувати нові речі і радіти життю без обмежень у витратах. Можна більше буде не звертати уваги на дрібниці. З 23 червня можна грати по-крупному.

Козеріг

Меркурій активізує приховані резерви енергії Козерогів. Ті люди цього Знака, які сильно втомилися, зможуть відкрити в собі друге дихання. Для максимально швидкої реалізації планів Козерогам варто перестати мислити порівняннями. Меркурій чекає від них активних дій і непохитної віри в успіх.

Водолій

І в любові, і в фінансах у Водоліїв починається досить перспективний час. Не потрібно боятися своїх бажань і амбіцій. Водолії зараз на коні, тому все вийде, якою б амбітною не була їхня мета. Можна вирушати в далекі поїздки, у відпустку, міняти обстановку або фокусуватися на невирішених проблемах.

Риби

Риби стануть щасливішими і позитивними. Меркурій забере у них сумніви, страхи, негативні емоції і допоможе заблокувати погані спогади. Невдачі, які відбулися з ними нещодавно, стануть підмогою до успіху в нових справах. Словом, Риб чекає багато приємних сюрпризів.

You cannot copy content of this page