Сьогодні можна залучити щастя і удачу на весь місяць, це дуже просто

кожен місяць можна зробити вдалим, якщо проводити спеціальні ритуали на залучення Фортуни. Початок місяця – дуже сприятливий період, щоб енергетично його налаштувати на досягнення нових висот.

Багато хто вважає, що ритуали діють як чарівна паличка – вони приносять все “на блюдечку”. Але це не так. Вони допомагають прибрати перешкоди на вашому шляху, наприклад, енергію заздрості або іншу негативну силу, що руйнує вас. Але інша робота лягає на ваші плечі. Умовно кажучи, щоб виграти в лотерею, потрібно не тільки мріяти про це, але і купити лотерейний квиток. Джерело.

Словесні ритуали, які притягнуть удачу в лютому
Опівночі з 1 на 2 лютого станьте біля вікна, розкрийте його і скажіть: «Лютий настає, удача до мене підступає. Заговорюю ніч місячну на везіння, благополуччя і процвітання. Як тільки Сонце другого лютого зійде, удача до мене дорогу знайде. Як сказано – так і зроблено». Ви це проговорює напівпошепки без запинок.

Можна додатково сказати: «Першого лютого удачу в своє життя закликаю, на замок замикаю. Ніхто не зможе її більше відняти і щастя моєму перешкодити. Хай буде так, як я хочу».

У разі якщо ви запнулася або забули слова, то можна прочитати повторно. Але він може не спрацювати.

Обряд на залучення везіння
Цей ритуал проводять на самоті після заходу сонця. Вам знадобиться: червона вовняна нитка, церковна свічка і статуетка жовтої або коричневої свинки – символу 2019 року. Свічку перев’язуєте посередині червоною ниткою, потім підпалюєте. У праву руку візьміть свинку, в ліву – запалену свічку.

Читайте також: Молодик у лютому допоможе залучити добробут у ваше життя: ось як потрібно провести цей час

Скажіть такі слова: «Закликаю покровительку року собі в допомогу. Притягни мені щастя і везіння. Подаруй мені в цьому місяці удачу в будь-якій справі. Відведи від бід, зла і неприємностей. Як хочу, так і буде».

Свічку не задувайте, потрібно щоб вона догоріла до червоної нитки. Весь цей час, поки горить свічка, говоріть: «Везіння і благополуччя на моєму боці. Як свічка горить, так і удача до мене поспішає».

Як тільки свічка догорить, загасіть її пальцями, щоб «не здути» удачу. Всі атрибути ритуалу потрібно заховати в темне місце і зберігати до початку наступного місяця.