fbpx

Сьогодні особливий день – настає Молодий Місяць: поради для знаків Зодіаку

Молодик 6 жовтня обіцяє бути дуже позитивним днем. Астрологи дали важливі поради всім Знакам Зодіаку про те, як ті можуть з найменшими витратами сил і енергії досягти максимально можливих результатів.

Вчені давно довели, що Місяць дійсно впливає на стан людей. Молодик є тим самим днем, коли цей вплив може бути прихованим і не зовсім зрозумілим. Сьогодні новий Місяць у Терезах випускає позитивну енергетику, так що настав час активізуватися у всіх сферах життя.

Овен

Овнам в цей Молодик астрологи рекомендують братися за всі справи, які приносять хоча б крапельку задоволення. Краще не робити того, що дратує або дуже сильно стомлює. Також потрібно намагатися робити більше добрих і яскравих вчинків. Їх наслідки будуть дуже позитивними, а яскраві емоції залишаться в пам’яті на весь місяць.

Телець

Тельцям в цей день заважати домагатися найкращих результатів в любові і в роботі буде зарозумілість. Не варто звеличувати власні чесноти, оскільки потрібні люди самі побачать у вас все найкраще. У цей день краще не сумувати і не переживати через дрібниці.

Близнюки

Близнюкам астрологи рекомендують бути обережними в спілкуванні з незнайомцями. Не потрібно розповідати їм про свої емоції та плани. А ось близьким і перевіреним людям можна сміливо відкривати свою душу і ділитися з ними всім, чим захочеться. Це прекрасний день для розмов по душах.

Рак

Місяць допоможе сьогодні Ракам знайти речі, які були втрачені раніше. Це можуть бути ключі, документи, гроші і так далі. Астрологи повідомляють, що 6 число буде днем ​​любові, романтики та плідного спілкування для Раків. У любові і в справах варто проявити наполегливість і сміливість.

Лев

Удача буде чекати всіх Левів, але частіше за все фортуна стане посміхатися тим людям цього знаку, які вміють знаходити баланс між роботою і відпочинком. Великий успіх також прийде до тих, хто стане частіше прислухатися до інтуїції. Це ідеальний час для позбавлення від старих речей.

Діва

Дівам сьогодні краще не перебувати у ворожому середовищі. Експерти радять зайнятися розробкою нових ідей, концепцій, бізнес-планів. Цих людей відвідає натхнення, яке потрібно використовувати по максимуму. Головне – не переоцінювати свої можливості, думати наперед.

Терези

Терезам в цей день рекомендується не сидіти на місці. Удача прийде до тих, хто буде постійно перебувати в русі, займатися спортом, ходити, змінювати обстановку. Успіх піде за впевненими в собі людьми, які знають, чого хочуть. Місяць допоможе їм розширити межі можливого.

Скорпіон

Скорпіонам для підвищення удачі варто сьогодні носити більше світлого одягу. Також варто велику увагу приділяти стилю в цілому. У цей Молодик в Терезах їх зустрічатимуть по одягу. Це той самий час, коли необхідно переходити від слів до справ і не боятися розставань з непотрібними речами і людьми.

Стрілець

Вплив космосу на життя людей даного знаку буде дуже позитивним. Досягти найкращих результатів в тій чи іншій справі їм допоможе вміння звертати увагу на дрібниці. Астрологи радять Стрільці не вганяти себе в жорсткі рамки, мислити вільно.

Козеріг

Козерогам для досягнення максимальної продуктивності і вдалого вирішення будь-яких проблем варто стати трішки егоїстичніше. Важливо думати в першу чергу про себе коханих, а не про тих, хто оточують. Сьогодні порятунок потопаючих – справа рук самих потопаючих. Козерогам краще не відволікатися на побічні проблеми.

Водолій

У Водоліїв настає відмінний день для подорожей. Астрологи радять не тиснути на газ до упору. Безсумнівно, сьогодні потрібно діяти активно, але важливо пам’ятати, що на дворі новий Місяць. У такому стані він не постачає нас новою енергією. Потрібно не тільки працювати, а й відпочивати.

Риби

Рибам 6 жовтня астрологи радять сфокусуватися на справах, які вимагають термінового завершення. Лінь погубить всі плани Риб, а працьовитість допоможе вирішити більшість негараздів у найкоротший термін. Цей день обіцяє бути вкрай продуктивним.

You cannot copy content of this page